Prodziekan

Z Historia AGH
Skocz do: nawigacja, szukaj


Prodziekan


 JednostkaFunkcjaRok odRok do
Jan Jakub StockWydział GórniczyProdziekan19191920
Oskar NowotnyWydział GórniczyProdziekan19241926
Henryk Bogowid Korwin-KrukowskiWydział HutniczyProdziekan19251929
Stanisław SkoczylasWydział GórniczyProdziekan19261927
Zygmunt RozenWydział GórniczyProdziekan19271929
Karol Jan ŁowińskiWydział HutniczyProdziekan19291932
Zygmunt RozenWydział GórniczyProdziekan19311934
Wilhelm Alojzy StaronkaWydział HutniczyProdziekan19341936
Władysław ŁoskiewiczWydział HutniczyProdziekan19361938
Stefan Jan CzarnockiWydział GórniczyProdziekan19381939
Adam Julian Piotr LudkiewiczWydział HutniczyProdziekan19451947
Adolf LangrodWydziały Politechniczne - Wydział KomunikacjiProdziekan19451945
Witold Franciszek Marian BiernawskiWydziały PolitechniczneProdziekan19461948
Zygmunt Wojciech CiechanowskiWydział ElektromechanicznyProdziekan19461948
Stanisław GołąbWydział GórniczyProdziekan19461948
Wojciech RogalaWydział Geologiczno-MierniczyProdziekan19461947
Julian Bolesław KameckiWydział HutniczyProdziekan19471948
Zygmunt KowalczykWydział Geologiczno-MierniczyProdziekan19471948
Adolf LangrodWydziały Politechniczne - Wydział KomunikacjiProdziekan19481950
Wacław OlszakWydział ElektromechanicznyProdziekan19481950
Antoni Lambert Eligiusz SałustowiczWydział GórniczyProdziekan19481950
Izydor Stella-SawickiWydziały Politechniczne - Wydział InżynieriiProdziekan19481950
Jan Józef CząstkaWydział GórniczyProdziekan19501952
Stefan ZiembaWydział HutniczyProdziekan19501951
Władysław ŁoskiewiczWydział MetalurgicznyProdziekan19511952
Kazimierz SzawłowskiWydział ElektromechanicznyProdziekan19511952
Stanisław JaskólskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19511952
Mikołaj DubowickiWydział MetalurgicznyProdziekan19521953
Jerzy Henryk LitwiniszynWydział GórniczyProdziekan19521954
Mieczysław DamasiewiczWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaProdziekan19521953
Marian KamieńskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19521956
Marian OlszewskiWydział OdlewnictwaProdziekan19531956
Bolesław StefanWydział CeramicznyProdziekan19531954
Feliks OlszakWydział MetalurgicznyProdziekan19531954
Włodzimierz Stanisław StępińskiWydział GórniczyProdziekan19531954
Stanisław Leopold KormanWydział GórniczyProdziekan19541956
Józef ZnańskiWydział GórniczyProdziekan19541956
Edward GörlichWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19541954
Mikołaj DubowickiWydział OdlewnictwaProdziekan19541958
Józef Wacław PoborskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19541956
Jerzy SulikowskiWydział CeramicznyProdziekan19551956
Jerzy BazanWydział MetalurgicznyProdziekan19551956
Julian Michał Samujłło-SulimaWydział GórniczyProdziekan19561960
Hubert GruszczykWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19561960
Kamila Ciszewska-SkoczylasWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19561958
Tadeusz Karol CzechowiczWydział GórniczyProdziekan19561958
Jan KowalskiWydział MetalurgicznyProdziekan19571960
Bogusław LoeschWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19581960
Witold ŻabickiWydział GórniczyProdziekan19581962
Marian OlszewskiWydział OdlewnictwaProdziekan19581960
Stanisław Zbigniew StopaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19581960
Wacław RóżańskiWydział MetalurgicznyProdziekan19581962
Tomasz KurośWydział CeramicznyProdziekan19581960
Stanisław Leopold KormanWydział GórniczyProdziekan19601964
Kamila Ciszewska-SkoczylasWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19601962
Tadeusz PiechWydział MetalurgicznyProdziekan19601962
Władysław BoguszWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19601962
Mieczysław LasońWydział GórniczyProdziekan19601964
Franciszek ByrtusWydział MetalurgicznyProdziekan19611965
Zdzisław Kazimierz MaciejaszWydział GórniczyProdziekan19611965
Zdzisław ZemburaWydział Metali NieżelaznychProdziekan19621966
Henryk GóreckiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19621964
Stanisław Zbigniew StopaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19621964
Eugeniusz MazanekWydział MetalurgicznyProdziekan19621966
Tadeusz RachwałWydział GórniczyProdziekan19641969
Eugeniusz Jan HoroszkoWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19641969
Andrzej DunikowskiWydział GórniczyProdziekan19641969
Roman Kazimierz PampuchWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19641968
Julian Michał Samujłło-SulimaWydział GórniczyProdziekan19641966
Eugeniusz PodobaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19641966
Michał FuksaWydział Geodezji GórniczejProdziekan19641966
Emil ZielińskiWydział OdlewnictwaProdziekan19641972
Zbigniew Józef FajklewiczWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19641966
Jerzy HaberWydział CeramicznyProdziekan19641968
Tomasz Ziemowit GomoliszewskiWydział Geodezji GórniczejProdziekan19661969
Witold KobylińskiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19661969
Henryk Zbigniew FilcekWydział GórniczyProdziekan19661969
Józef Tadeusz WędzonyWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaProdziekan19661969
Tadeusz HauptWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19661972
Władysław Antoni RutkowskiWydział MetalurgicznyProdziekan19671968
Karol WojnarWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19671970
Eugeniusz WosiekWydział MetalurgicznyProdziekan19671972
Franciszek Michał NadachowskiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19671971
Zygmunt KaweckiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19671969
Józef KozielskiWydział MetalurgicznyProdziekan19681972
Czesław Stanisław PeszatWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19681972
Kazimierz Piotr LiszkaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19691972
Zbigniew Witold EngelWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19691975
Arkadiusz PuchałaWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19691972
Zbigniew StrzeleckiWydział GórniczyProdziekan19691972
Andrzej CzaplińskiWydział GórniczyProdziekan19691972
Adam KlichWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19691977
Stanisław Zygmunt MrowecWydział CeramicznyProdziekan19691970
Kazimierz BisztygaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19691972
Stanisław TakuskiWydział GórniczyProdziekan19691972
Jerzy Michał MassalskiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19691972
Czesław ŻuławskiWydział Geodezji GórniczejProdziekan19711975
Jerzy RyśWydział MetalurgicznyProdziekan19721981
Antoni Klemens PachWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19721978
Stanisław DawidowiczWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19721977
Karol DrzewieckiWydział GórniczyProdziekan19721975
Jacek ZabierowskiWydział GórniczyProdziekan19721981
Władysław PilchWydział GórniczyProdziekan19721975
Władysław Karol DobruckiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19721975
Zdzisław KlonowiczWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19721978
Zdzisław WittekWydział OdlewnictwaProdziekan19721975
Aleksander DługoszWydział MetalurgicznyProdziekan19721975
Andrzej Adam ŁatkowskiWydział Metali NieżelaznychProdziekan19721975
Franciszek ByrtusInstytut Energochemii Węgla i Fizykochemii SorbentówProdziekan19731979
Mieczysław JawieńWydział GórniczyProdziekan19731975
Emil ZielińskiWydział OdlewnictwaProdziekan19741986
Stanisław WdowiarzWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19741979
Karol WojnarWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19741979
Józef Kazimierz GiergielWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19741977
Jerzy Marian SzopaWydział Technologii i Mechanizacji OdlewnictwaProdziekan19741978
Jan Andrzej StrojnyWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19751978
Kazimierz KusińskiWydział MetalurgicznyProdziekan19751978
Wiesław Leon BiałowąsWydział MetalurgicznyProdziekan19751978
Artur Władysław BębenWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19751978
Jan PawińskiWydział GórniczyProdziekan19751980
Zbigniew Wojciech OnderkaWydział GórniczyProdziekan19751978
Józef NedomaWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19751978
Józef Tadeusz WędzonyWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaProdziekan19751981
Stanisław Franciszek JuchaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19781984
Jacek MościńskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19781990
Stanisław SłupekWydział MetalurgicznyProdziekan19781984
Artur Władysław BębenWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19781981
Edward NawareckiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19781981
Jerzy Jan FrydrychWydział MetalurgicznyProdziekan19781981
Zbigniew Wojciech OnderkaWydział GórniczyProdziekan19781981
Aleksander Adam KarczWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Dydaktycznych19791984
Marian Tadeusz KordekWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19791984
Anna Jankowska-KłapkowskaWydział Organizacji i Zarządzania PrzemysłemProdziekan19801981
Jadwiga KłosińskaWydział GórniczyProdziekan19811981
Antoni Łukasz PasierbWydział Metali NieżelaznychProdziekan19811983
Stanisław PlewaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19811982
Wiesław Stanisław PtakWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19811985
Stanisław DawidowiczWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19811983
Kazimierz KusińskiWydział MetalurgicznyProdziekan19811984
Henryk KnopWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19811987
Konrad Adam WalaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19811987
Stefan ŁaciakWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19811984
Karol DrzewieckiWydział GórniczyProdziekan19811983
Jerzy Marian SzopaWydział Technologii i Mechanizacji OdlewnictwaProdziekan19811987
Józef MachowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19811987
Kazimierz CzopekWydział GórniczyProdziekan19841990
Czesław ŻuławskiWydział Geodezji GórniczejProdziekan19841986
Kazimierz Piotr LiszkaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19841987
Tadeusz FilarWydział MetalurgicznyProdziekan19841990
Jan WróbelWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan ds. Dydaktycznych19841987
Józef Paweł CzajkowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19841987
Jan WróbelWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan ds. Dydaktycznych19871990
Jerzy Jan FrydrychWydział MetalurgicznyProdziekan19871989
Jakub Kazimierz SiemekWydział Wiertnictwa, Nafty i GazuProdziekan19871990
Andrzej Michał SzewczykWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19871990
Karol GreńWydział Geodezji GórniczejProdziekan19891990
Andrzej Brückman de RenstromWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan ds. nauki19901993
Józef GęgaWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19901996
Kazimierz Piotr LiszkaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19901993
Roman Paweł WronaWydział OdlewnictwaProdziekan19901996
Wojciech Stefan KapturkiewiczWydział OdlewnictwaProdziekan19901993
Tomasz Bartłomiej SzmucWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19901993
Janusz Krzysztof KowalWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19901996
Wiesław KoziołWydział GórniczyProdziekan19901996
Wiesław Stanisław PtakWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19911993
Andrzej ŁędzkiWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejProdziekan ds. Dydaktycznych19911996
Jan Piotr KusińskiWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejProdziekan ds. Studenckich19921994
Andrzej Michał LendaWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan ds. Studenckich19931999
Aleksander Adam KarczWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Ogólnych19931996
Ludwik ZawiszaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19931999
Antoni Józef TajduśWydział GórniczyProdziekan19931996
Stanisław KomornickiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19931996
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaProdziekan19961999
Andrzej Ryszard PachWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19962000
Wojciech BatkoWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19961999
Jerzy Andrzej ChojnackiWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19962002
Tadeusz SłomkaWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaProdziekan19961999
Mariusz Andrzej HoltzerWydział OdlewnictwaProdziekan19961999
Tadeusz Stefan OrzechowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19962002
Jerzy LisWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan ds. Dydaktycznych19961999
Jerzy LisWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan ds. Dydaktycznych19992002
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaProdziekan19992002
Rafał Adam PajdaWydział ZarządzaniaProdziekan19992002
Zbigniew Krzysztof KąkolWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan19992002
Mariusz Andrzej HoltzerWydział OdlewnictwaProdziekan19992002
Teresa GrzybekWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Ogólnych19992002
Andrzej Jan SzybistWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaProdziekan20002008
Mirosław KarbowniczekWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejProdziekan20022008
Aleksander Tadeusz FedoryszynWydział OdlewnictwaProdziekan20022008
Piotr Aleksander TomczykWydział Paliw i EnergiiProdziekan20022005
Zygmunt MazurWydział ZarządzaniaProdziekan ds. Ogólnych20022005
Andrzej Adam TytkoWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan ds. Dydaktycznych20022008
Zbigniew Krzysztof KąkolWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan20022005
Wojciech ŁużnyWydział Fizyki i Informatyki StosowanejProdziekan20022008
Teresa GrzybekWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Ogólnych20052008
Andrzej Michał LendaWydział Fizyki i Informatyki StosowanejProdziekan ds. Kształcenia20052012
Marian MazurWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaProdziekan20052008
Tadeusz TelejkoWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejProdziekan20082012
Stefan SzczepanikWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejProdziekan20082012
Teresa GrzybekWydział Energetyki i PaliwProdziekan ds. Ogólnych20092012