Wyszukiwanie po atrybucie

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

This page provides a simple browsing interface for finding entities described by a property and a named value. Other available search interfaces include the page property search, and the ask query builder.

Wyszukiwanie po atrybucie

Lista wszystkich stron, które posiadają właściwość „Function” o wartości „Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1975–1978)”. Ponieważ znaleziono tylko kilka wyników, pokazano również wyniki podobne.

Poniżej znajduje się lista 126 wyników, rozpoczynając od wyniku numer 1.

Zobacz (poprzednie 250 | następne 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)


    

Lista wyników

  • Stanisław Paraszczak  + (Kierownik Zakładu Wiertnictwa Wydziału Górniczego AG (1945-1947))
  • Barbara Hołyńska  + (Kierownik Zakładu Analiz Radiometrycznych AGH (1982–2000))
  • Lucjan Kruszecki  + (Kierownik Zakładu Automatyzacji Procesów WIMiR (1992-1994))
  • Zygmunt Polek  + (Kierownik Zakładu Badawczego Instytutu Metalurgii AGH przy Hucie Warszawa)
  • Antoni Bronisław Matysik  + (Kierownik Zakładu Budownictwa Podziemnego w Instytutcie Projektowania i Budownictwa Podziemnego Wydziału Górniczego AGH (1988–1995))
  • Adam Stanisław Skąpski  + (Kierownik Zakładu Chemii Fizycznej Wydziału Hutniczego AG (1931–1933, 1934–1939))
  • Jerzy Dereń  + (Kierownik Zakładu Chemii Ogólnej i Chemii Półprzewodników AGH (1964-1975))
  • Kazimierz Janas  + (Kierownik Zakładu Ciągarstwa AGH (1953–1967))
  • Jerzy Kolbe  + (Kierownik Zakładu Ekonomiki i Planowania w Katedrze Ekonomiki i Organizacji Górnictwa AGH (od 1960))
  • Ludwik Kozłowski  + (Kierownik Zakładu Fizyki Ciała Stałego na Wydziale Metalurgicznym (1960–1971))
  • Edward Bolesław Leja  + (Kierownik Zakładu Fizyki i Technologii Elektronowej w Instytucie Elektroniki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1984–1998))
  • Józef Bolesław Stachurski  + (Kierownik Zakładu Flotacji Wydziału Górniczego AGH (1970–1995))
  • Jan Cisło  + (Kierownik Zakładu Fotogrametrii Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1951–1961))
  • Władysław Duliński  + (Kierownik Zakładu Gazownictwa i Zagospodarowania Złóż Gazu Ziemnego Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1985–1991))
  • Józef Ryzner  + (Kierownik Zakładu Geodezji Wyższej przy Katedrze Geodezji Wyższej i Obliczeń Geodezyjnych Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1954-1955))
  • Bronisława Kokoszyńska  + (Kierownik Zakładu Geologii Historycznej AGH (1953–1957))
  • Stanisław Węcławik  + (Kierownik Zakładu Geologii Regionalnej i Ochrony Złóż Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH)
  • Józef Jakub Zieliński  + (Kierownik Zakładu Geologii Złożowej w Katedrze Ropy i Gazu (1951-1953))
  • Czesław Ruebenbauer  + (Kierownik Zakładu Geometrii Wykreślnej Wydziału Geologiczno-Mierniczego AGH (1949–1951))
  • Michał Bednarski  + (Kierownik Zakładu Górnictwa Surowców Chemicznych Wydziału Górniczego AGH (1969-1970))
  • Edward Windakiewicz  + (Kierownik Zakładu Halurgii Wydziału Górniczego AG)
  • Jacek Rutkowski  + (Kierownik Zakładu Kartografii Geologicznej WGGiOŚ (1979-1989))
  • Aleksandra Kostecka  + (Kierownik Zakładu Kartografii Geologicznej WGGiOŚ AGH (1989–1998))
  • Jerzy Jabłoński  + (Kierownik Zakładu Konstrukcji i Wytwarzania Form Odlewniczych AGH (1965–1989))
  • Ludwik Żarnowski  + (Kierownik Zakładu Maszyn Hutniczych WH AG (1936–1938))
  • Czesław Kowalski  + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Energetycznych WIMiR AGH)
  • Oktawian Kazimierz Popowicz  + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Górniczych II na Wydziale Elektromechanicznym AGH oraz Kierownik Zakładu Urządzeń Szybowych na Wydziale Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1952–1953))
  • Jan Józef Mieczysław Sentek  + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Przepływowych Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1961–1988))
  • Emilian Iwanciw  + (Kierownik Zakładu Metalurgii Miedzi i Metali Rzadkich Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1969-1983))
  • Władysław Kuczewski  + (Kierownik Zakładu Metalurgii Surówki i Odlewnictwa Wydziału Hutniczego AG (1939))
  • Adam Franciszek Czeżowski  + (Kierownik Zakładu Odkrywkowej Eksploatacji Złóż Wydziału Górniczego AGH)
  • Jan Głownia  + (Kierownik Zakładu Odlewnictwa Staliwa (1985-2010))
  • Andrzej Witold Staronka  + (Kierownik Zakładu Odlewnictwa Staliwa w Instytucie Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa Wydziału Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa AGH (1975–1986))
  • Jan Jarosz  + (Kierownik Zakładu Paleontologii AG (1926-1939))
  • Antoni Kolano  + (Kierownik Zakładu Perspektyw Rozwojowych Hutnictwa AGH (1974–1986))
  • Julian Tokarski  + (Kierownik Zakładu Petrografii Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1947–1960))
  • Jan Zarański  + (Kierownik Zakładu Prawoznawstwa Wydziału Górniczego AG (1921–1931))
  • Zbigniew Jasicki  + (Kierownik Zakładu Sieci i Systemów Elektroenergetycznych Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1982–1984))
  • Stanisław Kazimierz Ropski  + (Kierownik Zakładu Techniki Podziemnej Eksploatacji Węgli Wydziału Górniczego AGH (1970-1992))
  • Andrzej Korta  + (Kierownik Zakładu Technologii Sorbentów Węglowych IEWiFS AGH (1974-1984))
  • Stanisław Bladowski  + (Kierownik Zakładu Urządzeń i Sieci Elektrycznych Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1969-1971))
  • Czesław Józef Podrzucki  + (Kierownik Zakładu, a następnie Katedry Odlewnictwa Żeliwa w Instytucie Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa WO AGH (1969–1994))
  • Jan Madej  + (Kierownik naukowo-dydaktyczny Punktu Konsultacyjnego AGH w Siemianowicach Śląskich (1971–1975))
  • Maria Szawłowska  + (Kierownik oddziału Informacyjno-Bibliograficznego (1953-1960), Kierownik Oddziału Zbiorów Specjalnych (1966-1977))
  • Juliusz Stachurski  + (Kierownik Środowiskowego Laboratorium Badania Lin Stalowych i Urządzeń Transportu Linowego Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1973–1981))
  • Kazimierz Żorawski  + (Komitet Organizacyjny AG)
  • Tadeusz Rybka  + (Pełnomocnik dziekana do spraw studentów Studium Wieczorowego na Wydziale Metalurgicznym AGH)
  • Franciszek Byrtus  + (Prodziekan Instytutu Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów AGH (1973-1979))
  • Józef Machowski  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1981–1984) (1984-1987))
  • Jan Kowalski  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH ds. studiów wieczorowych (1957-1960))
  • Tomasz Kuroś  + (Prodziekan Wydziału Ceramicznego AGH (1956–1960))
  • Jerzy Haber  + (Prodziekan Wydziału Ceramicznego AGH (1964–1968))
  • Zygmunt Wojciech Ciechanowski  + (Prodziekan Wydziału Elektromechanicznego AG (1946-1948))
  • Wacław Olszak  + (Prodziekan Wydziału Elektromechanicznego AG (1948-1950))
  • Arkadiusz Puchała  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1969–1972))
  • Eugeniusz Jan Horoszko  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1964–1969))
  • Henryk Górecki  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1962-1964))
  • Jerzy Michał Massalski  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1969–1972))
  • Jan Andrzej Strojny  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej (1975–1978))
  • Jerzy Andrzej Chojnacki  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki AGH (1996–2002))
  • Konrad Adam Wala  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki AGH (1981–1987))
  • Edward Nawarecki  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1978-1981))
  • Antoni Klemens Pach  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1972–1978))
  • Jacek Mościński  + (Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1978-1990))
  • Karol Greń  + (Prodziekan Wydziału Geodezji Górniczej (1989–1990))
  • Czesław Żuławski  + (Prodziekan Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1971–1975) i (1984–1986))
  • Stanisław Jaskólski  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Mierniczego AGH (1951–1952), Kierownik Biblioteki AG (1947-1949))
  • Wojciech Rogala  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Mierniczego AG (1946–1947))
  • Wiesław Adam Heflik  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego (1971-74, 1974-1977, 1977-1980))
  • Stanisław Zbigniew Stopa  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego (1958–1960), (1962–1964))
  • Kazimierz Bogacz  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego (1969–1972))
  • Jerzy Michał Kowalczuk  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego (1972–1981))
  • Józef Wacław Poborski  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1954–1956))
  • Czesław Stanisław Peszat  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1968–1972))
  • Stanisław Plewa  + (Prodziekan Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1981–1982))
  • Jadwiga Anna Jarzyna  + (Prodziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska (1990-1993), kierowniczka Katedry Geofizyki WGGiOŚ (1996-2011))
  • Tadeusz Rachwał  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1964–1969))
  • Julian Michał Samujłło-Sulima  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1956–1960, 1964–1966))
  • Witold Żabicki  + (Prodziekan Wydziału Górniczego (1958-1962))
  • Andrzej Dunikowski  + (Prodziekan Wydziału Górniczego (1964–1969))
  • Wiesław Kozioł  + (Prodziekan Wydziału Górniczego (1990-1996))
  • Zygmunt Rozen  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AG (1927–1929), (1931–1934))
  • Karol Drzewiecki  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1972–1975))
  • Jerzy Henryk Litwiniszyn  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1952–1954))
  • Stanisław Leopold Korman  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1954-1956, 1960-1964))
  • Tadeusz Karol Czechowicz  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1956–1958))
  • Mieczysław Lasoń  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1960–64))
  • Andrzej Czapliński  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1969-1972))
  • Zbigniew Strzelecki  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1969-1972))
  • Stanisław Takuski  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1969–1972))
  • Mieczysław Jawień  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1972-1975))
  • Władysław Pilch  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1972–1975))
  • Jan Pawiński  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1975-1980))
  • Zbigniew Wojciech Onderka  + (Prodziekan Wydziału Górniczego AGH (1975–1981))
  • Stefan Ziemba  + (Prodziekan Wydziału Hutniczego AGH (1950–1951))
  • Adam Julian Piotr Ludkiewicz  + (Prodziekan Wydziału Hutniczego AG (1945–1947))
  • Julian Bolesław Kamecki  + (Prodziekan Wydziału Hutniczego AG (1947-1948))
  • Andrzej Lesław Małecki  + (Prodziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki (2002-2005))
  • Józef Nedoma  + (Prodziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH (1975-1978))
  • Marian Tadeusz Kordek  + (Prodziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH (1979–1984))
  • Józef Gęga  + (Prodziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki (1990-1996))
  • Adolf Langrod  + (Prodziekan Wydziału Komunikacji AG)
  • Jan Wróbel  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych (1984-1987, 1987-1990))
  • Henryk Knop  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1981–1987))
  • Artur Bień  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1981–1987))
  • Zbigniew Witold Engel  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1969–1975))
  • Bogusław Loesch  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1958–1960))
  • Tadeusz Haupt  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1966–1972))
  • Zygmunt Kawecki  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1967-1969))
  • Adam Klich  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1969–1977))
  • Władysław Karol Dobrucki  + (Prodziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1972–1975))
  • Rafał Kalinowski  + (Prodziekan Wydziału Matematyki Stosowanej (2008-2012))
  • Piotr Oprocha  + (Prodziekan Wydziału Matematyki Stosowanej AGH (2012-2016), (2016-2020))
  • Zofia Orman  + (Prodziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1981-1984))
  • Andrzej Adam Łatkowski  + (Prodziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1972–1975))
  • Marek Raczyński  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego (1969-1971))
  • Tadeusz Filar  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1984-1990))
  • Stanisław Słupek  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego (1978–1984), Prodziekan Międzywydziałowej Szkoły Energetyki (2005-2008))
  • Kazimierz Kusiński  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego (1975–1978 ), (1981–1984))
  • Tadeusz Piech  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1960–62).)
  • Eugeniusz Mazanek  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1962–1966))
  • Władysław Antoni Rutkowski  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1967–1968))
  • Eugeniusz Wosiek  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1967–1972))
  • Józef Kozielski  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1968–1972))
  • Jerzy Ryś  + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1972–1981))