Dziekan

Z Historia AGH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dziekan


 JednostkaFunkcjaRok odRok do
Antoni Maria Emilian HoborskiWydział GórniczyDziekan19191920
Jan Jakub StockWydział GórniczyDziekan19201921
Jan StudniarskiWydział HutniczyDziekan19211922
Oskar NowotnyWydział GórniczyDziekan19221924
Antoni Rodziewicz-BielewiczWydział HutniczyDziekan19221923
Edmund ChromińskiWydział HutniczyDziekan19231925
Stanisław SkoczylasWydział GórniczyDziekan19241926
Henryk CzeczottWydział GórniczyDziekan19261927
Karol Jan ŁowińskiWydział HutniczyDziekan19261929
Jan Konrad Eligard KrauzeWydział GórniczyDziekan19271930
Mieczysław JeżewskiWydział HutniczyDziekan19291932
Walery GoetelWydział GórniczyDziekan19301934
Wilhelm Alojzy StaronkaWydział HutniczyDziekan19321934
Władysław ŁoskiewiczWydział HutniczyDziekan19341936
Witold BudrykWydział GórniczyDziekan19361939
Aleksander Wacław KrupkowskiWydział HutniczyDziekan19361939
Izydor Stella-SawickiWydział HutniczyDziekan19381939
Witold BudrykWydział GórniczyDziekan19451946
Stefan Jan CzarnockiWydział Geologiczno-MierniczyDziekan19451947
Edmund WilczkiewiczWydziały Politechniczne - Wydział InżynieriiDziekan19451946
Aleksander Wacław KrupkowskiWydział MetalurgicznyDziekan19451947
Adolf Ludwik Szyszko-BohuszWydziały Politechniczne - Wydział ArchitekturyDziekan19451948
Marian KamieńskiWydziały Politechniczne - Wydział InżynieriiDziekan19461947
Jan Konrad Eligard KrauzeWydział Elektro-MechanicznyDziekan19461950
Władysław ŁoskiewiczWydział HutniczyDziekan19481950
Zygmunt KowalczykWydział Geologiczno-MierniczyDziekan19481951
Stanisław GołąbWydział GórniczyDziekan19481950
Stanisław Franciszek KurzawaWydział ElektromechanicznyDziekan19501952
Adam Jan BielańskiWydział CeramicznyDziekan19501952
Antoni Lambert Eligiusz SałustowiczWydział GórniczyDziekan19501951
Włodzimierz WronaWydział HutniczyDziekan19501951
Wacław Adam LeskiewiczWydział MetalurgicznyDziekan19511954
Henryk ŚwidzińskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19511952
Mikołaj CzyżewskiWydział OdlewnictwaDziekan19511953
Stanisław Józef ZygmuntowiczWydział HutniczyDziekan19521953
Kazimierz SzawłowskiWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19521953
Zdzisław Karol WilkWydział GórniczyDziekan19521954
Jan Stefan ManitiusWydział Elektryfikacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19521954
Tadeusz KochmańskiWydział Geodezji GórniczejDziekan19521953
Roman Władysław KrajewskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19521954
Mieczysław BudkiewiczWydział CeramicznyDziekan19521954
Wacław LesieckiWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19531956
Tadeusz Jan SkawinaWydział Geodezji GórniczejDziekan19531956
Czesław KalataWydział OdlewnictwaDziekan19531957
Feliks OlszakWydział MetalurgicznyDziekan19541956
Bolesław StefanWydział CeramicznyDziekan19541956
Włodzimierz Stanisław StępińskiWydział GórniczyDziekan19541956
Witold KobylińskiWydział Elektryfikacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19541957
Tadeusz Antoni BocheńskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19551957
Stanisław MarkowskiWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19561957
Wacław Adam LeskiewiczWydział MetalurgicznyDziekan19561960
Stanisław WdowiarzWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19561960
Józef ZnańskiWydział GórniczyDziekan19561958
Jerzy GomoliszewskiWydział Geodezji GórniczejDziekan19561960
Jerzy SulikowskiWydział CeramicznyDziekan19561960
Ludger Mirosław SzklarskiWydział Elektryfikacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19571958
Stanisław MarkowskiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19571960
Stanisław Marian KnotheWydział GórniczyDziekan19581960
Mikołaj DubowickiWydział OdlewnictwaDziekan19581962
Władysław Jan KołekWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19581962
Jan AniołaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19601962
Edward GörlichWydział CeramicznyDziekan19601964
Adam TokarskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19601962
Marian SchneiderWydział MetalurgicznyDziekan19601962
Zdzisław Karol WilkWydział GórniczyDziekan19601962
Mieczysław DamasiewiczWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19621963
Mieczysław BudkiewiczWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19621964
Władysław PtakWydział Metali NieżelaznychDziekan19621966
Wacław RóżańskiWydział MetalurgicznyDziekan19621966
Jan Alfred WalewskiWydział GórniczyDziekan19621966
Stanisław PelczarskiWydział OdlewnictwaDziekan19621966
Ludger Mirosław SzklarskiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19631966
Stanisław MarkowskiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19641966
Tadeusz Jan SkawinaWydział Geodezji GórniczejDziekan19641966
Jerzy GrzymekWydział CeramicznyDziekan19641968
Kamila Ciszewska-SkoczylasWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19641966
Władysław Jan KołekWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19661969
Tadeusz MalkiewiczWydział MetalurgicznyDziekan19661972
Michał FuksaWydział Geodezji GórniczejDziekan19661969
Marian OlszewskiWydział OdlewnictwaDziekan19661968
Zdzisław ZemburaWydział Metali NieżelaznychDziekan19661969
Zbigniew Józef FajklewiczWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19661972
Eugeniusz PodobaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19661969
Zdzisław Kazimierz MaciejaszWydział GórniczyDziekan19661969
Jan Józef CząstkaWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19671969
Roman Kazimierz PampuchWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19691972
Stanisław Franciszek KurzawaWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19691972
Czesław AdamskiWydział OdlewnictwaDziekan19691972
Adam SiemieniecWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19691975
Józef Wojciech RaczkowskiWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19691974
Henryk Zbigniew FilcekWydział GórniczyDziekan19691972
Stanisław Zygmunt MrowecWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19701973
Marian KałwaWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19711972
Kazimierz BisztygaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiDziekan19721978
Zdzisław ŚmietańskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19721981
Jerzy BazanWydział Metali NieżelaznychDziekan19721978
Tadeusz RyncarzWydział GórniczyDziekan19721975
Jan Stanisław JanowskiWydział MetalurgicznyDziekan19721978
Ferdynand SzwagrzykWydział Organizacji i Zarządzania PrzemysłemDziekan19741981
Jan Lech LewandowskiWydział OdlewnictwaDziekan19741978
Anna Derdacka-GrzymekWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19751981
Zygmunt DrzymałaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19751978
Michał FuksaWydział Geodezji GórniczejDziekan19751981
Józef Kazimierz GiergielWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19771986
Ryszard BeneschWydział MetalurgicznyDziekan19781981
Zygmunt Szymon KolendaWydział Metali NieżelaznychDziekan19781981
Zdzisław KlonowiczWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiDziekan19781981
Aleksander Jacek GarlickiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19811984
Stanisław Marian KnotheWydział GórniczyDziekan19811984
Anna Jankowska-KłapkowskaWydział Organizacji i Zarządzania PrzemysłemDziekan19811984
Jacek ZabierowskiWydział GórniczyDziekan19811981
Kazimierz Piotr LiszkaWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19811984
Franciszek Michał NadachowskiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19811984
Jerzy Jan FrydrychWydział MetalurgicznyDziekan19811983
Jan Lech LewandowskiWydział OdlewnictwaDziekan19811987
Tadeusz RyncarzWydział GórniczyDziekan19841987
Leszek Stanisław StochWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19841990
Józef Tadeusz WędzonyWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaDziekan19841987
Stanisław Franciszek JuchaWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19841987
Zygmunt Szymon KolendaWydział Metali NieżelaznychDziekan19841985
Andrzej ManeckiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19841990
Lucjan SadokWydział MetalurgicznyDziekan19841990
Józef ZasadzińskiWydział Metali NieżelaznychDziekan19851987
Józef Paweł CzajkowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiDziekan19871990
Jacek ZabierowskiWydział GórniczyDziekan19871993
Artur Władysław BębenWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19871990
Stefan ŁaciakWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19871990
Jan Lech LewandowskiWydział OdlewnictwaDziekan19901993
Jerzy Wiktor NiewodniczańskiWydział Fizyki i Techniki JądrowejDziekan19901993
Stanisława JasieńskaWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejDziekan19901996
Franciszek Michał NadachowskiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19901993
Antoni Łukasz PasierbWydział Metali NieżelaznychDziekan19901993
Zdzisław Marian ReszczyńskiWydział ZarządzaniaDziekan19901992
Wiktor KrawczykWydział ZarządzaniaDziekan19921993
Antoni Łukasz PasierbWydział Metali NieżelaznychDziekan19931996
Wiesław Stanisław PtakWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19931996
Kazimierz CzopekWydział GórniczyDziekan19931996
Janina Milewska-DudaWydział Energochemii Węgla i Fizykochemii SorbentówDziekan19931996
Wojciech Stefan KapturkiewiczWydział OdlewnictwaDziekan19931996
Stanisław KomornickiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19962002
Wojciech Stefan KapturkiewiczWydział OdlewnictwaDziekan19961999
Antoni Józef TajduśWydział GórniczyDziekan19961999
Janusz Krzysztof KowalWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiDziekan19961999
Józef ZasadzińskiWydział Metali NieżelaznychDziekan19962002
Aleksander DługoszWydział Paliw i EnergiiDziekan19961999
Tadeusz SłomkaWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaDziekan19992005
Wojciech BatkoWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiDziekan19992002
Józef Stanisław DańkoWydział OdlewnictwaDziekan19992002
Adam Paweł WojdaWydział Matematyki StosowanejDziekan19992002
Janina Milewska-DudaWydział Paliw i EnergiiDziekan19992002
Jakub Kazimierz SiemekWydział Wiertnictwa, Nafty i GazuDziekan19992002
Anna SiwikWydział Nauk Społecznych StosowanychDziekan20012004
Adam Paweł WojdaWydział Matematyki StosowanejDziekan20022005
Janina Milewska-DudaWydział Paliw i EnergiiDziekan20022006
Tadeusz Stefan OrzechowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiDziekan20022005
Jerzy LisWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan20022005
Włodzimierz Piotr KowalskiWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiDziekan20022005
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaDziekan20022005
Anna SiwikWydział Nauk Społecznych StosowanychDziekan20042008
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaDziekan20052008
Tomasz Bartłomiej SzmucWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiDziekan20052008
Zbigniew Krzysztof KąkolWydział Fizyki i Informatyki StosowanejDziekan20052008
Janusz Krzysztof KowalWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiDziekan20052012
Piotr Aleksander TomczykWydział Paliw i EnergiiDziekan20052008
Wojciech ŁużnyWydział Fizyki i Informatyki StosowanejDziekan20082012
Marian MazurWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaDziekan20082012
Mirosław KarbowniczekWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejDziekan20082012
Piotr Aleksander TomczykWydział Paliw i EnergiiDziekan20082012
Tadeusz TelejkoWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejDziekan20122016
Jerzy LisWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan20122016
Tadeusz TelejkoWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejDziekan20162020