Wyszukiwanie po atrybucie
This page provides a simple browsing interface for finding entities described by a property and a named value. Other available search interfaces include the page property search, and the ask query builder.
Lista wyników
- Jerzy Romuald Kicki + (2000)
- Wydział Nauk Społecznych Stosowanych + (2001)
- Lesław Henryk Haber + (2001)
- Anna Siwik + (2001)
- Wydział Górnictwa i Geoinżynierii + (2002)
- Kazimierz Franciszek Jeleń + (2002)
- Andrzej Lesław Małecki + (2002)
- Piotr Aleksander Tomczyk + (2002)
- Stanisław Rzadkosz + (2002)
- Mirosław Karbowniczek + (2002)
- Maria Borczuch-Łączka + (2002)
- Lesław Henryk Haber + (2002)
- Jan Marek Kusiak + (2002)
- Zbigniew Malinowski + (2002)
- Anna Siwik + (2002)
- Stanisława Sanak-Rydlewska + (2002)
- Ryszard Tadeusiewicz + (2002)
- Witold Machowski + (2002)
- Zbigniew Krzysztof Kąkol + (2002)
- Antoni Józef Tajduś + (2002)
- Jerzy Lis + (2002)
- Andrzej Leśniak + (2002)
- Antoni Stanisław Korcyl + (2002)
- Waldemar Bolesław Korzeniowski + (2002)
- Jan Gocał + (2002)
- Wojciech Libura + (2002)
- Jan Sińczak + (2002)
- Janina Milewska-Duda + (2002)
- Jacek Jerzy Szewczyk + (2002)
- Ireneusz Soliński + (2002)
- Tadeusz Chrobak + (2002)
- Andrzej Łędzki + (2002)
- Włodzimierz Piotr Kowalski + (2002)
- Wiesław Waszkielewicz + (2002)
- Stanisław Antoni Rychlicki + (2002)
- Stanisław Brzychczy + (2002)
- Jan Chłopek + (2002)
- Piotr Czaja + (2002)
- Antoni Kalukiewicz + (2002)
- Stanisław Antoni Stryczek + (2002)
- Bolesław Grzegorz Karwat + (2002)
- Janusz Antoni Majewski + (2002)
- Krzysztof Leon Bahranowski + (2002)
- Jerzy Bartłomiej Stochel + (2002)
- Aleksander Tadeusz Fedoryszyn + (2002)
- Janusz Krzysztof Kowal + (2002)
- Adam Paweł Wojda + (2002)
- Andrzej Jan Szybist + (2002)
- Antoni Cieśla + (2002)
- Wojciech Łużny + (2002)
- Zygmunt Mazur + (2002)
- Czesław Rybicki + (2002)
- Stanisław Gruszczyński + (2002)
- Andrzej Stanisław Korbel + (2002)
- Tadeusz Stefan Orzechowski + (2002)
- Zdzisław Franciszek Papir + (2002)
- Adam Peszko + (2002)
- Jerzy Klich + (2002)
- Henryk Dybiec + (2002)
- Andrzej Adam Tytko + (2002)
- Adam Stanisław Zubrzycki + (2002)
- Adam Piotr Kruk + (2002)
- Międzywydziałowa Szkoła Energetyki + (2003)
- Ewa Krystyna Dudek-Dyduch + (2003)
- Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej + (2004)
- Stanisław Andrzej Gumuła + (2004)
- Kazimierz Wiatr + (2004)
- Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej + (2005)
- Ośrodek Historii Techniki z Muzeum + (2005)
- Międzywydziałowa Szkoła Inżynierii Biomedycznej + (2005)
- Tadeusz Słomka + (2005)
- Irena Wacławska + (2005)
- Kazimierz Franciszek Jeleń + (2005)
- Piotr Augustyniak + (2005)
- Władysław Wojciech Kubiak + (2005)
- Piotr Aleksander Tomczyk + (2005)
- Andrzej Jan Kos + (2005)
- Stanisław Rzadkosz + (2005)
- Andrzej Adam Tytko + (2005)
- Mirosław Karbowniczek + (2005)
- Lesław Henryk Haber + (2005)
- Tadeusz Pisarkiewicz + (2005)
- Zbigniew Malinowski + (2005)
- Marian Mazur + (2005)
- Jacek Matyszkiewicz + (2005)
- Anna Siwik + (2005)
- Stanisława Sanak-Rydlewska + (2005)
- Józef Salwiński + (2005)
- Zbigniew Krzysztof Kąkol + (2005)
- Jan Andrzej Adamczyk + (2005)
- Antoni Józef Tajduś + (2005)
- Tomasz Bartłomiej Szmuc + (2005)
- Jerzy Lis + (2005)
- Andrzej Michał Lenda + (2005)
- Andrzej Władysław Ciaś + (2005)
- Jan Gocał + (2005)
- Krzysztof Fitzner + (2005)
- Jacek Jerzy Szewczyk + (2005)
- Ireneusz Soliński + (2005)
- Jerzy Skwarczyński + (2005)
- Jacek Marek Mucha + (2005)
- Stanisław Antoni Rychlicki + (2005)
- Stanisław Brzychczy + (2005)
- Jan Chłopek + (2005)
- Piotr Czaja + (2005)
- Stanisław Antoni Stryczek + (2005)
- Bolesław Grzegorz Karwat + (2005)
- Janusz Antoni Majewski + (2005)
- Ewa Krystyna Dudek-Dyduch + (2005)
- Lech Andrzej Bukowski + (2005)
- Bogusław Wojciech Bożek + (2005)
- Stanisław Słupek + (2005)
- Aleksander Tadeusz Fedoryszyn + (2005)
- Janusz Krzysztof Kowal + (2005)
- Piotr Jerzy Łebkowski + (2005)
- Edward Preweda + (2005)
- Andrzej Jan Szybist + (2005)
- Antoni Cieśla + (2005)
- Wojciech Łużny + (2005)
- Teresa Grzybek + (2005)
- Czesław Rybicki + (2005)
- Jerzy Klich + (2005)
- Adam Stanisław Zubrzycki + (2005)
- Zygmunt Paweł Wronicz + (2005)
- Centrum e-Learningu + (2006)
- Jan Marek Kusiak + (2006)
- Wydział Humanistyczny + (2008)
- Tadeusz Słomka + (2008)
- Władysław Wojciech Kubiak + (2008)
- Piotr Aleksander Tomczyk + (2008)
- Andrzej Gonet + (2008)
- Józef Szczepan Suchy + (2008)
- Mirosław Karbowniczek + (2008)
- Marian Mazur + (2008)
- Jacek Matyszkiewicz + (2008)
- Zbigniew Krzysztof Kąkol + (2008)
- Kazimierz Antoni Trybalski + (2008)
- Antoni Józef Tajduś + (2008)
- Tomasz Bartłomiej Szmuc + (2008)
- Andrzej Michał Lenda + (2008)
- Tadeusz Telejko + (2008)
- Krzysztof Fitzner + (2008)
- Stefan Szczepanik + (2008)
- Rafał Kalinowski + (2008)
- Marek Cała + (2008)
- Jerzy Walerian Wiciak + (2008)
- Jan Chłopek + (2008)
- Piotr Czaja + (2008)
- Maria Ludwika Maj + (2008)
- Barbara Gąciarz + (2008)
- Lech Andrzej Bukowski + (2008)
- Bogusław Wojciech Bożek + (2008)
- Janusz Krzysztof Kowal + (2008)
- Antoni Cieśla + (2008)
- Wojciech Łużny + (2008)
- Stanisław Nagy + (2008)
- Jan Józef Winzer + (2008)
- Zbigniew Pasek + (2008)
- Jan Macuda + (2008)
- Marek Capiński + (2008)
- Jan Dariusz Ziaja + (2008)
- Witold Kazimierz Krajewski + (2008)
- Wydział Energetyki i Paliw + (2009)
- Centrum Problemów Energetycznych + (2009)
- Piotr Aleksander Tomczyk + (2009)
- Teresa Grzybek + (2009)
- Międzynarodowe Centrum Mikroskopii Elektronowej dla Inżynierii Materiałowej + (2010)
- Centrum Międzynarodowej Promocji Technologii i Edukacji AGH - UNESCO + (2010)
- Aleksandra Czyrska-Filemonowicz + (2010)
- Centrum Pierwiastków Krytycznych + (2011)
- Centrum Mechatroniki + (2011)
- Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej + (2012)
- Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji + (2012)
- Naukowe Centrum Inżynierii Akustycznej + (2012)
- Tadeusz Słomka + (2012)
- Andrzej Gonet + (2012)
- Andrzej Adam Tytko + (2012)
- Józef Szczepan Suchy + (2012)
- Mirosław Karbowniczek + (2012)
- Tadeusz Pisarkiewicz + (2012)
- Anna Siwik + (2012)
- Zbigniew Krzysztof Kąkol + (2012)
- Tomasz Bartłomiej Szmuc + (2012)
- Jerzy Lis + (2012)
- Adam Piestrzyński + (2012)
- Tadeusz Telejko + (2012)
- Wojciech Batko + (2012)
- Piotr Oprocha + (2012)
- Marek Cała + (2012)
- Edward Piotr Michlowicz + (2012)
- Piotr Czaja + (2012)
- Antoni Kalukiewicz + (2012)
- Janusz Wolny + (2012)
- Maria Ludwika Maj + (2012)
- Krzysztof Antoni Oprzędkiewicz + (2012)
- Maria Wiesława Richert + (2012)
- Paweł Wojciech Armatys + (2012)
- Piotr Jerzy Łebkowski + (2012)
- Antoni Cieśla + (2012)
- Ewa Kmiecik + (2012)
- Wojciech Bogusław Suwała + (2012)
- Jan Józef Winzer + (2012)
- Vsevolod Vladimirov + (2012)
- Czesław Rybicki + (2012)
- Stanisław Gruszczyński + (2012)
- Jan Macuda + (2012)
- Ryszard Franciszek Sroka + (2012)
- Jan Dariusz Ziaja + (2012)
- Robert Filipek + (2012)
- Barbara Gąciarz + (2012)
- Jerzy Bartłomiej Stochel + (2012)
- Witold Kazimierz Krajewski + (2012)
- Lucyna Halina Natkaniec-Nowak + (2012)
- Centrum Badań Nawarstwień Historycznych + (2013)
- Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH + (2013)
- Józef Szczepan Suchy + (2013)
- Marek Przybylski + (2013)
- Muzeum AGH + (2014)
- Centrum Zaawansowanych Technologii Miasta Przyszłości + (2014)
- Centrum Gazu Niekonwencjonalnego + (2014)
- Centrum Energetyki + (2014)
- Centrum Fotowoltaiki + (2015)
- Barbara Gąciarz + (2015)
- Tadeusz Słomka + (2016)
- Mirosław Karbowniczek + (2016)
- Jacek Matyszkiewicz + (2016)
- Anna Siwik + (2016)
- Włodzimierz Mozgawa + (2016)
- Jerzy Lis + (2016)
- Janusz Stanisław Gajda + (2016)
- Antoni Stanisław Korcyl + (2016)
- Tadeusz Telejko + (2016)
- Marek Dudek + (2016)
- Piotr Oprocha + (2016)
- Marek Cała + (2016)
- Edward Piotr Michlowicz + (2016)
- Antoni Kalukiewicz + (2016)
- Krzysztof Boryczko + (2016)
- Janusz Wolny + (2016)
- Barbara Gąciarz + (2016)
- Andrzej Ryszard Pach + (2016)
- Maria Wiesława Richert + (2016)
- Paweł Wojciech Armatys + (2016)
- Rafał Grzegorz Wiśniowski + (2016)
- Piotr Jerzy Łebkowski + (2016)
- Wojciech Łużny + (2016)
- Wojciech Bogusław Suwała + (2016)
- Rafał Dańko + (2016)
- Zbigniew Pasek + (2016)
- Adam Postawa + (2016)