Dziekan

Z Historia AGH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dziekan


 JednostkaFunkcjaRok odRok do
Antoni Maria Emilian HoborskiWydział GórniczyDziekan19191920
Jan Jakub StockWydział GórniczyDziekan19201921
Jan StudniarskiWydział HutniczyDziekan19211922
Antoni Rodziewicz-BielewiczWydział HutniczyDziekan19221923
Oskar NowotnyWydział GórniczyDziekan19221924
Edmund ChromińskiWydział HutniczyDziekan19231925
Stanisław SkoczylasWydział GórniczyDziekan19241926
Henryk CzeczottWydział GórniczyDziekan19261927
Karol Jan ŁowińskiWydział HutniczyDziekan19261929
Mieczysław JeżewskiWydział HutniczyDziekan19291932
Walery GoetelWydział GórniczyDziekan19301934
Wilhelm Alojzy StaronkaWydział HutniczyDziekan19321934
Władysław ŁoskiewiczWydział HutniczyDziekan19341936
Witold BudrykWydział GórniczyDziekan19361939
Aleksander Wacław KrupkowskiWydział HutniczyDziekan19361939
Izydor Stella-SawickiWydział HutniczyDziekan19381939
Stefan Jan CzarnockiWydział Geologiczno-MierniczyDziekan19451947
Edmund WilczkiewiczWydziały PolitechniczneDziekan19451946
Adolf Ludwik Szyszko-BohuszWydziały Politechniczne - Wydział ArchitekturyDziekan19451948
Witold BudrykWydział GórniczyDziekan19451946
Aleksander Wacław KrupkowskiWydział MetalurgicznyDziekan19451947
Zygmunt KowalczykWydział Geologiczno-MierniczyDziekan19481951
Władysław ŁoskiewiczWydział HutniczyDziekan19481950
Stanisław GołąbWydział GórniczyDziekan19481950
Adam Jan BielańskiWydział CeramicznyDziekan19501952
Antoni Lambert Eligiusz SałustowiczWydział GórniczyDziekan19501951
Stanisław Franciszek KurzawaWydział ElektromechanicznyDziekan19501952
Włodzimierz WronaWydział HutniczyDziekan19501951
Mikołaj CzyżewskiWydział OdlewnictwaDziekan19511953
Henryk ŚwidzińskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19511952
Wacław Adam LeskiewiczWydział MetalurgicznyDziekan19511954
Roman Władysław KrajewskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19521954
Mieczysław BudkiewiczWydział CeramicznyDziekan19521954
Stanisław Józef ZygmuntowiczWydział HutniczyDziekan19521953
Jan Stefan ManitiusWydział Elektryfikacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19521954
Zdzisław Karol WilkWydział GórniczyDziekan19521954
Kazimierz SzawłowskiWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19521953
Tadeusz KochmańskiWydział Geodezji GórniczejDziekan19521953
Czesław KalataWydział OdlewnictwaDziekan19531957
Wacław LesieckiWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19531956
Tadeusz Jan SkawinaWydział Geodezji GórniczejDziekan19531956
Bolesław StefanWydział CeramicznyDziekan19541956
Włodzimierz Stanisław StępińskiWydział GórniczyDziekan19541956
Feliks OlszakWydział MetalurgicznyDziekan19541956
Witold KobylińskiWydział Elektryfikacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19541957
Tadeusz Antoni BocheńskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19551957
Wacław Adam LeskiewiczWydział MetalurgicznyDziekan19561960
Stanisław MarkowskiWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19561957
Jerzy GomoliszewskiWydział Geodezji GórniczejDziekan19561960
Stanisław WdowiarzWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19561960
Józef ZnańskiWydział GórniczyDziekan19561958
Jerzy SulikowskiWydział CeramicznyDziekan19561960
Stanisław MarkowskiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19571960
Ludger Mirosław SzklarskiWydział Elektryfikacji Górnictwa i HutnictwaDziekan19571958
Władysław Jan KołekWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19581962
Mikołaj DubowickiWydział OdlewnictwaDziekan19581962
Stanisław Marian KnotheWydział GórniczyDziekan19581960
Jan AniołaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19601962
Zdzisław Karol WilkWydział GórniczyDziekan19601962
Marian SchneiderWydział MetalurgicznyDziekan19601962
Adam TokarskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19601962
Edward GörlichWydział CeramicznyDziekan19601964
Władysław PtakWydział Metali NieżelaznychDziekan19621966
Jan Alfred WalewskiWydział GórniczyDziekan19621966
Mieczysław DamasiewiczWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19621963
Mieczysław BudkiewiczWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19621964
Stanisław PelczarskiWydział OdlewnictwaDziekan19621966
Ludger Mirosław SzklarskiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19631966
Jerzy GrzymekWydział CeramicznyDziekan19641968
Tadeusz Jan SkawinaWydział Geodezji GórniczejDziekan19641966
Stanisław MarkowskiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19641966
Michał FuksaWydział Geodezji GórniczejDziekan19661969
Marian OlszewskiWydział OdlewnictwaDziekan19661968
Eugeniusz PodobaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19661969
Tadeusz MalkiewiczWydział MetalurgicznyDziekan19661972
Władysław Jan KołekWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19661969
Zdzisław Kazimierz MaciejaszWydział GórniczyDziekan19661969
Jan Józef CząstkaWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19671969
Roman Kazimierz PampuchWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19691972
Henryk Zbigniew FilcekWydział GórniczyDziekan19691972
Czesław AdamskiWydział OdlewnictwaDziekan19691972
Adam SiemieniecWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19691975
Stanisław Franciszek KurzawaWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejDziekan19691972
Stanisław Zygmunt MrowecWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19701973
Marian KałwaWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19711972
Zdzisław ŚmietańskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19721981
Jerzy BazanWydział Metali NieżelaznychDziekan19721978
Jan Stanisław JanowskiWydział MetalurgicznyDziekan19721978
Kazimierz BisztygaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiDziekan19721978
Tadeusz RyncarzWydział GórniczyDziekan19721975
Jan Lech LewandowskiWydział OdlewnictwaDziekan19741978
Ferdynand SzwagrzykWydział Organizacji i Zarządzania PrzemysłemDziekan19741981
Anna Derdacka-GrzymekWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19751981
Zygmunt DrzymałaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychDziekan19751978
Michał FuksaWydział Geodezji GórniczejDziekan19751981
Zdzisław KlonowiczWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiDziekan19781981
Ryszard BeneschWydział MetalurgicznyDziekan19781981
Jan Lech LewandowskiWydział OdlewnictwaDziekan19811987
Jacek ZabierowskiWydział GórniczyDziekan19811981
Stanisław Marian KnotheWydział GórniczyDziekan19811984
Aleksander Jacek GarlickiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19811984
Franciszek Michał NadachowskiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19811984
Anna Jankowska-KłapkowskaWydział Organizacji i Zarządzania PrzemysłemDziekan19811984
Jerzy Jan FrydrychWydział MetalurgicznyDziekan19811983
Andrzej ManeckiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyDziekan19841990
Tadeusz RyncarzWydział GórniczyDziekan19841987
Lucjan SadokWydział MetalurgicznyDziekan19841990
Józef Tadeusz WędzonyWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaDziekan19841987
Stanisław Franciszek JuchaWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19841987
Leszek Stanisław StochWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19841990
Józef ZasadzińskiWydział Metali NieżelaznychDziekan19851987
Józef Paweł CzajkowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiDziekan19871990
Stefan ŁaciakWydział Wiertniczo-NaftowyDziekan19871990
Jacek ZabierowskiWydział GórniczyDziekan19871993
Franciszek Michał NadachowskiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19901993
Zdzisław Marian ReszczyńskiWydział ZarządzaniaDziekan19901992
Antoni Łukasz PasierbWydział Metali NieżelaznychDziekan19901993
Stanisława JasieńskaWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejDziekan19901996
Jan Lech LewandowskiWydział OdlewnictwaDziekan19901993
Wiktor KrawczykWydział ZarządzaniaDziekan19921993
Antoni Łukasz PasierbWydział Metali NieżelaznychDziekan19931996
Wiesław Stanisław PtakWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19931996
Kazimierz CzopekWydział GórniczyDziekan19931996
Antoni Józef TajduśWydział GórniczyDziekan19961999
Józef ZasadzińskiWydział Metali NieżelaznychDziekan19962002
Stanisław KomornickiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiDziekan19962002
Janusz Krzysztof KowalWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiDziekan19961999
Tadeusz SłomkaWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaDziekan19992005
Wojciech BatkoWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiDziekan19992002
Józef Stanisław DańkoWydział OdlewnictwaDziekan19992002
Anna SiwikWydział Nauk Społecznych StosowanychDziekan20012004
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaDziekan20022005
Anna SiwikWydział Nauk Społecznych StosowanychDziekan20042008
Tomasz Bartłomiej SzmucWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiDziekan20052008
Zbigniew Krzysztof KąkolWydział Fizyki i Informatyki StosowanejDziekan20052008
Janusz Krzysztof KowalWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiDziekan20052012
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaDziekan20052008
Piotr Aleksander TomczykWydział Paliw i EnergiiDziekan20052008
Marian MazurWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaDziekan20082012
Piotr Aleksander TomczykWydział Paliw i EnergiiDziekan20082012
Mirosław KarbowniczekWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejDziekan20082012


You need to have JavaScript enabled to view the interactive timeline. Further results for this query.