Jan Andrzej Adamczyk | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Jan Andrzej Adamczyk | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Henryk Adrian | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Paweł Wojciech Armatys | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Paweł Wojciech Armatys | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Ewa Danuta Adamiec | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Ewa Danuta Adamiec | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Krzysztof Leon Bahranowski | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Tomasz Piotr Bajda | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Tomasz Piotr Bajda | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Tadeusz Marian Banaszewski | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1992 | 1993 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1992 | 1993 |
Tadeusz Marian Banaszewski | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1990 | 1992 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1990 | 1992 |
Tadeusz Marian Banaszewski | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Jan Barzyński | Wydział Elektryfikacji Górnictwa i Hutnictwa | Prodziekan | 1956 | 1957 | Wydział Elektryfikacji Górnictwa i Hutnictwa | Prodziekan | 1956 | 1957 |
Jan Barzyński | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1964 | 1966 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1964 | 1966 |
Jan Barzyński | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1957 | 1962 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1957 | 1962 |
Władysław Batkiewicz | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1969 | 1971 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1969 | 1971 |
Wojciech Batko | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Jerzy Bazan | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1955 | 1956 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1955 | 1956 |
Józef Bronisław Beluch | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1996 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1996 |
Artur Władysław Bęben | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Artur Władysław Bęben | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Wiesław Leon Białowąs | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Artur Bień | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Artur Bień | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Witold Franciszek Marian Biernawski | Wydziały Politechniczne - Wydział Komunikacji | Prodziekan | 1945 | 1948 | Wydziały Politechniczne - Wydział Komunikacji | Prodziekan | 1945 | 1948 |
Kazimierz Bisztyga | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Stanisław Boczar | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Stanisław Boczar | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Stanisław Boczar | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Stanisław Boczar | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Kazimierz Bogacz | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Władysław Bogusz | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1960 | 1962 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1960 | 1962 |
Maria Borczuch-Łączka | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Maria Borczuch-Łączka | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Krzysztof Boryczko | Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji | Prodziekan ds. Nauki | 2020 | 2024 | Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji | Prodziekan ds. Nauki | 2020 | 2024 |
Bogusław Wojciech Bożek | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Bogusław Wojciech Bożek | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan ds. Studenckich | 2005 | 2008 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan ds. Studenckich | 2005 | 2008 |
Zdzisław Jan Broda | Wydział Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Zdzisław Jan Broda | Wydział Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1980 | 1981 | Wydział Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1980 | 1981 |
Jan Wiktor Bromowicz | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Jan Wiktor Bromowicz | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Andrzej Brückman de Renstrom | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan ds. Nauki | 1990 | 1993 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan ds. Nauki | 1990 | 1993 |
Stanisław Brzychczy | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Stanisław Brzychczy | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Mirosław M. Bućko | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2020 | 2020 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2020 | 2020 |
Piotr Burmistrz | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Zbigniew Było | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1966 | 1969 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1966 | 1969 |
Franciszek Byrtus | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1961 | 1965 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1961 | 1965 |
Bronisław Jan Barchański | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Marek Cała | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Marek Cała | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Jan Chłopek | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Jerzy Andrzej Chojnacki | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Jerzy Andrzej Chojnacki | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 |
Jerzy Andrzej Chojnacki | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 |
Tadeusz Chrobak | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Andrzej Władysław Ciaś | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Zygmunt Wojciech Ciechanowski | Wydział Elektromechaniczny | Prodziekan | 1946 | 1948 | Wydział Elektromechaniczny | Prodziekan | 1946 | 1948 |
Antoni Cieśla | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Antoni Cieśla | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Piotr Czaja | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Piotr Czaja | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Józef Paweł Czajkowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Andrzej Czapliński | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Stefan Jan Czarnocki | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1938 | 1939 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1938 | 1939 |
Jan Józef Cząstka | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1950 | 1952 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1950 | 1952 |
Tadeusz Karol Czechowicz | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1956 | 1958 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1956 | 1958 |
Kazimierz Czopek | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Kazimierz Czopek | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Grażyna Maria Ceglarska-Stefańska | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 1995 | 1996 | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 1995 | 1996 |
Grażyna Maria Ceglarska-Stefańska | Wydział Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów | Prodziekan | 1993 | 1995 | Wydział Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów | Prodziekan | 1993 | 1995 |
Leszek Adam Czepirski | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Mieczysław Damasiewicz | Wydział Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa | Prodziekan | 1952 | 1953 | Wydział Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa | Prodziekan | 1952 | 1953 |
Marek Janusz Danielewski | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Stanisław Dawidowicz | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1972 | 1974 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1972 | 1974 |
Stanisław Dawidowicz | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1974 | 1977 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1974 | 1977 |
Stanisław Dawidowicz | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1981 | 1983 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1981 | 1983 |
Jan Deja | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Aleksander Długosz | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Jan Wincenty Dobrowolski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Władysław Karol Dobrucki | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Karol Drzewiecki | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Karol Drzewiecki | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1981 | 1983 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1981 | 1983 |
Mikołaj Dubowicki | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1954 | 1958 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1954 | 1958 |
Mikołaj Dubowicki | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1952 | 1953 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1952 | 1953 |
Ewa Krystyna Dudek-Dyduch | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2003 | 2005 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2003 | 2005 |
Ewa Krystyna Dudek-Dyduch | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Marek Dudek | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Andrzej Dunikowski | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1964 | 1969 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1964 | 1969 |
Jerzy Rudolf Dyczek | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Henryk Dybiec | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Zbigniew Witold Engel | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1969 | 1975 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1969 | 1975 |
Zbigniew Józef Fajklewicz | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1964 | 1966 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1964 | 1966 |
Aleksander Tadeusz Fedoryszyn | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Aleksander Tadeusz Fedoryszyn | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Tadeusz Filar | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1984 | 1990 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1984 | 1990 |
Henryk Zbigniew Filcek | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1966 | 1969 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1966 | 1969 |
Jerzy Jan Frydrych | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1987 | 1989 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1987 | 1989 |
Jerzy Jan Frydrych | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Michał Fuksa | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1964 | 1966 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1964 | 1966 |
Robert Filipek | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Janusz Stanisław Gajda | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan ds. Nauki | 2020 | 2024 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan ds. Nauki | 2020 | 2024 |
Janusz Stanisław Gajda | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan ds. Ogólnych | 2016 | 2020 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan ds. Ogólnych | 2016 | 2020 |
Barbara Gąciarz | Wydział Humanistyczny | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Humanistyczny | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Józef Gęga | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1992 | 1993 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1992 | 1993 |
Józef Gęga | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1990 | 1992 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1990 | 1992 |
Józef Gęga | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Józef Kazimierz Giergiel | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Jan Głownia | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Stanisław Gołąb | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1946 | 1948 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1946 | 1948 |
Tomasz Ziemowit Gomoliszewski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1966 | 1969 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1966 | 1969 |
Andrzej Gonet | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1995 | 1996 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1995 | 1996 |
Andrzej Gonet | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1993 | 1995 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1993 | 1995 |
Andrzej Gonet | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Edward Görlich | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1954 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1954 |
Henryk Górecki | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1962 | 1964 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1962 | 1964 |
Marcin Cezary Górny | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Wojciech Grega | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1994 | 1996 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1994 | 1996 |
Karol Greń | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Hubert Gruszczyk | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1956 | 1960 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1956 | 1960 |
Stanisław Gruszczyński | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Stanisław Gruszczyński | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Stanisław Gruszczyński | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Teresa Grzybek | Wydział Energetyki i Paliw | Prodziekan ds. Ogólnych | 2009 | 2012 | Wydział Energetyki i Paliw | Prodziekan ds. Ogólnych | 2009 | 2012 |
Teresa Grzybek | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan ds. Ogólnych | 2005 | 2008 | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan ds. Ogólnych | 2005 | 2008 |
Teresa Grzybek | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan ds. Ogólnych | 1999 | 2002 | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan ds. Ogólnych | 1999 | 2002 |
Barbara Gąciarz | Wydział Humanistyczny | Prodziekan | 2012 | 2015 | Wydział Humanistyczny | Prodziekan | 2012 | 2015 |
Jerzy Haber | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1964 | 1968 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1964 | 1968 |
Lesław Henryk Haber | Wydział Nauk Społecznych Stosowanych | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Nauk Społecznych Stosowanych | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Lesław Henryk Haber | Wydział Nauk Społecznych Stosowanych | Prodziekan | 2001 | 2002 | Wydział Nauk Społecznych Stosowanych | Prodziekan | 2001 | 2002 |
Lesław Henryk Haber | Wydział Nauk Społecznych Stosowanych | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Nauk Społecznych Stosowanych | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Krzysztof Jakub Haberko | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Krzysztof Jakub Haberko | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1986 | 1987 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1986 | 1987 |
Mirosław Józef Handke | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Tadeusz Haupt | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1966 | 1969 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1966 | 1969 |
Tadeusz Haupt | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Wiesław Adam Heflik | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1977 | 1980 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1977 | 1980 |
Wiesław Adam Heflik | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1971 | 1974 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1971 | 1974 |
Mariusz Andrzej Holtzer | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Mariusz Andrzej Holtzer | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Eugeniusz Jan Horoszko | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1964 | 1969 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1964 | 1969 |
Ryszard Hycner | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Ryszard Hycner | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Józef Oskar Hansel | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Wiesław Adam Heflik | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1974 | 1977 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1974 | 1977 |
Józef Jachimski | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Anna Jankowska-Kłapkowska | Wydział Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1980 | 1981 | Wydział Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1980 | 1981 |
Stanisław Jaskólski | Wydział Geologiczno-Mierniczy | Prodziekan | 1951 | 1952 | Wydział Geologiczno-Mierniczy | Prodziekan | 1951 | 1952 |
Mieczysław Jawień | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1973 | 1975 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1973 | 1975 |
Kazimierz Franciszek Jeleń | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Stanisław Franciszek Jucha | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Stanisław Franciszek Jucha | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Jadwiga Anna Jarzyna | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1993 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1993 |
Jadwiga Anna Jarzyna | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1990 | 1992 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1990 | 1992 |
Rafał Kalinowski | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Antoni Kalukiewicz | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan ds. Ogólnych | 1999 | 2002 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan ds. Ogólnych | 1999 | 2002 |
Antoni Kalukiewicz | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan ds. Ogólnych | 2002 | 2005 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan ds. Ogólnych | 2002 | 2005 |
Marian Kałwa | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1970 | 1971 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1970 | 1971 |
Julian Bolesław Kamecki | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1947 | 1948 | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1947 | 1948 |
Marian Kamieński | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1952 | 1954 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1952 | 1954 |
Marian Kamieński | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1956 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1956 |
Wojciech Stefan Kapturkiewicz | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Mirosław Karbowniczek | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Mirosław Karbowniczek | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Stanisław Karlic | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1972 | 1974 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1972 | 1974 |
Tadeusz Jan Marian Karwan | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1972 | 1974 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1972 | 1974 |
Bolesław Grzegorz Karwat | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Bolesław Grzegorz Karwat | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Bolesław Grzegorz Karwat | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Zygmunt Kawecki | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1967 | 1969 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1967 | 1969 |
Zbigniew Krzysztof Kąkol | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Zbigniew Krzysztof Kąkol | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Andrzej Michał Kielski | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Andrzej Michał Kielski | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Adam Klich | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1969 | 1977 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1969 | 1977 |
Jerzy Klich | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Jerzy Klich | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Zdzisław Klonowicz | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Zdzisław Klonowicz | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Zdzisław Kłeczek | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Jadwiga Kłosińska | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1981 | 1981 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1981 | 1981 |
Ewa Kmiecik | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Ewa Kmiecik | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Henryk Knop | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1981 | 1987 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1981 | 1987 |
Stanisław Komornicki | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Andrzej Stanisław Korbel | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1979 | 1981 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1979 | 1981 |
Antoni Stanisław Korcyl | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Antoni Stanisław Korcyl | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1995 | 1999 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1995 | 1999 |
Antoni Stanisław Korcyl | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Antoni Stanisław Korcyl | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Antoni Stanisław Korcyl | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Marian Tadeusz Kordek | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1979 | 1984 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1979 | 1984 |
Stanisław Leopold Korman | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1960 | 1964 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1960 | 1964 |
Stanisław Leopold Korman | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1954 | 1956 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1954 | 1956 |
Henryk Bogowid Korwin-Krukowski | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1925 | 1929 | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1925 | 1929 |
Waldemar Bolesław Korzeniowski | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Andrzej Jan Kos | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Adam Franciszek Kosowski | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1982 | 1983 | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1982 | 1983 |
Adam Franciszek Kosowski | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1983 | 1984 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1983 | 1984 |
Janusz Krzysztof Kowal | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1992 | 1993 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1992 | 1993 |
Janusz Krzysztof Kowal | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Janusz Krzysztof Kowal | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1990 | 1992 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1990 | 1992 |
Janusz Krzysztof Kowal | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Jerzy Michał Kowalczuk | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Jerzy Michał Kowalczuk | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Jerzy Michał Kowalczuk | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Zygmunt Kowalczyk | Wydział Geologiczno-Mierniczy | Prodziekan | 1947 | 1948 | Wydział Geologiczno-Mierniczy | Prodziekan | 1947 | 1948 |
Jan Kowalski | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1957 | 1960 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1957 | 1960 |
Włodzimierz Piotr Kowalski | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Włodzimierz Piotr Kowalski | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Józef Kozielski | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1968 | 1972 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1968 | 1972 |
Wiesław Kozioł | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Wiesław Kozioł | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Wilhelm Krach | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1956 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1956 |
Stanisław Kreczmer | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Stanisław Kreczmer | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Stanisław Kreczmer | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Marian Kruciński | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Marian Kruciński | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Władysław Wojciech Kubiak | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Władysław Wojciech Kubiak | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Tomasz Kuroś | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1958 | 1960 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1958 | 1960 |
Jan Marek Kusiak | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Jan Marek Kusiak | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Jan Piotr Kusiński | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1991 | 1993 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1991 | 1993 |
Kazimierz Kusiński | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Kazimierz Kusiński | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Aleksander Adam Karcz | Instytut Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów | Prodziekan | 1993 | 1995 | Instytut Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów | Prodziekan | 1993 | 1995 |
Aleksander Adam Karcz | Instytut Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów | Prodziekan | 1979 | 1984 | Instytut Energochemii Węgla i Fizykochemii Sorbentów | Prodziekan | 1979 | 1984 |
Aleksander Adam Karcz | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan ds. Ogólnych | 1995 | 1996 | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan ds. Ogólnych | 1995 | 1996 |
Jerzy Romuald Kicki | Wydział Górniczy | Prodziekan | 2000 | 2002 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 2000 | 2002 |
Witold Kobyliński | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1966 | 1969 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1966 | 1969 |
Agnieszka Maria Kopia | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Witold Kazimierz Krajewski | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Witold Kazimierz Krajewski | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Andrzej Kreft | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Adam Piotr Kruk | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Adolf Langrod | Wydziały Politechniczne - Wydział Komunikacji | Prodziekan | 1945 | 1945 | Wydziały Politechniczne - Wydział Komunikacji | Prodziekan | 1945 | 1945 |
Adolf Langrod | Wydziały Politechniczne - Wydział Komunikacji | Prodziekan | 1948 | 1950 | Wydziały Politechniczne - Wydział Komunikacji | Prodziekan | 1948 | 1950 |
Mieczysław Lasoń | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1960 | 1964 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1960 | 1964 |
Andrzej Michał Lenda | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan ds. Studenckich | 1993 | 1999 | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan ds. Studenckich | 1993 | 1999 |
Andrzej Michał Lenda | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Andrzej Michał Lenda | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan ds. Kształcenia | 2005 | 2008 | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan ds. Kształcenia | 2005 | 2008 |
Andrzej Leśniak | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Andrzej Leśniak | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Wojciech Libura | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Wojciech Libura | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Jerzy Lis | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan ds. Dydaktycznych | 1999 | 2002 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan ds. Dydaktycznych | 1999 | 2002 |
Jerzy Lis | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan ds. Dydaktycznych | 1996 | 1999 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan ds. Dydaktycznych | 1996 | 1999 |
Kazimierz Piotr Liszka | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Kazimierz Piotr Liszka | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Kazimierz Piotr Liszka | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Jerzy Henryk Litwiniszyn | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1952 | 1954 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1952 | 1954 |
Bogusław Loesch | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1958 | 1960 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1958 | 1960 |
Adam Julian Piotr Ludkiewicz | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1945 | 1947 | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1945 | 1947 |
Stefan Łaciak | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Andrzej Adam Łatkowski | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Piotr Jerzy Łebkowski | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Andrzej Łędzki | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1991 | 1993 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1991 | 1993 |
Andrzej Łędzki | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Władysław Łoskiewicz | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1936 | 1938 | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1936 | 1938 |
Władysław Łoskiewicz | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1951 | 1952 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1951 | 1952 |
Karol Jan Łowiński | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1929 | 1932 | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1929 | 1932 |
Janusz Łuksza | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1989 | 1990 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1989 | 1990 |
Janusz Łuksza | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Wojciech Łużny | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Wojciech Łużny | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Marek Lemberger | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1990 | 1992 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1990 | 1992 |
Marek Lemberger | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1993 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1993 |
Józef Machowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Józef Machowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Witold Machowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Witold Machowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Zdzisław Kazimierz Maciejasz | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1961 | 1965 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1961 | 1965 |
Jan Macuda | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Jan Macuda | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Roman Magda | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Maria Ludwika Maj | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Maria Ludwika Maj | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Janusz Antoni Majewski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Janusz Antoni Majewski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Stanisław Adam Majewski | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Stanisław Adam Majewski | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Andrzej Zbigniew Maksymowicz | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Fizyki i Techniki Jądrowej | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Lidia J. Maksymowicz | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Lidia J. Maksymowicz | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Zbigniew Malinowski | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Zbigniew Malinowski | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Andrzej Lesław Małecki | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Jan Ryszard Małolepszy | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Jan Ryszard Małolepszy | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Kazimierz Mamro | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1967 | 1969 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1967 | 1969 |
Henryk Marcak | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Jerzy Michał Massalski | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Jacek Matyszkiewicz | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Eugeniusz Mazanek | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1962 | 1966 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1962 | 1966 |
Marian Mazur | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Zygmunt Mazur | Wydział Zarządzania | Prodziekan ds. Ogólnych | 2002 | 2005 | Wydział Zarządzania | Prodziekan ds. Ogólnych | 2002 | 2005 |
Maciej Zbigniew Mazurkiewicz | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1996 | 1997 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1996 | 1997 |
Edward Piotr Michlowicz | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Edward Piotr Michlowicz | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Grzegorz Piotr Michta | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Borys Mikułowski | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Stanisław Milbert | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1954 | 1955 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1954 | 1955 |
Mieczysław Józef Milewski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1969 | 1971 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1969 | 1971 |
Mieczysław Józef Milewski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1971 | 1972 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1971 | 1972 |
Wojciech Mitkowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Jacek Mościński | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Jacek Lucjan Motyka | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Stanisław Zygmunt Mrowec | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1969 | 1971 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1969 | 1971 |
Jacek Marek Mucha | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Andrzej Zbigniew Maksymowicz | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Franciszek Michał Nadachowski | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1967 | 1971 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1967 | 1971 |
Stanisław Nagy | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Edward Nawarecki | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Józef Nedoma | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Krzysztof Novak | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Krzysztof Novak | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Andrzej Jerzy Nowakowski | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Andrzej Jerzy Nowakowski | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Oskar Nowotny | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1924 | 1926 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1924 | 1926 |
Lucyna Halina Natkaniec-Nowak | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Zygmunt Paweł Wronicz | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Marian Noga | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Marian Noga | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Michał Odlanicki-Poczobutt | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1951 | 1953 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1951 | 1953 |
Michał Odlanicki-Poczobutt | Wydziały Politechniczne - Wydział Inżynierii | Prodziekan | 1950 | 1951 | Wydziały Politechniczne - Wydział Inżynierii | Prodziekan | 1950 | 1951 |
Feliks Olszak | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1953 | 1954 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1953 | 1954 |
Wacław Olszak | Wydział Elektromechaniczny | Prodziekan | 1948 | 1950 | Wydział Elektromechaniczny | Prodziekan | 1948 | 1950 |
Marian Olszewski | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1958 | 1960 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1958 | 1960 |
Marian Olszewski | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1953 | 1956 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1953 | 1956 |
Zbigniew Wojciech Onderka | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Zbigniew Wojciech Onderka | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Piotr Oprocha | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Piotr Oprocha | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Krzysztof Antoni Oprzędkiewicz | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Zofia Orman | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Tadeusz Stefan Orzechowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Tadeusz Stefan Orzechowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 |
Tadeusz Stefan Orzechowski | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 |
Jerzy Antoni Ostoja-Sędzimir | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1956 | 1960 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1956 | 1960 |
Jerzy Antoni Ostoja-Sędzimir | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1964 | 1968 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1964 | 1968 |
Andrzej Ryszard Pach | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Andrzej Ryszard Pach | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 |
Andrzej Ryszard Pach | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 |
Antoni Klemens Pach | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Antoni Klemens Pach | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Jerzy Stanisław Pacyna | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Rafał Adam Pajda | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Janusz Pakulski | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1979 | 1981 | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1979 | 1981 |
Janusz Pakulski | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Roman Kazimierz Pampuch | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1964 | 1967 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1964 | 1967 |
Zdzisław Franciszek Papir | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Zbigniew Pasek | Wydział Humanistyczny | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Humanistyczny | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Antoni Łukasz Pasierb | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1981 | 1983 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1981 | 1983 |
Jan Pawiński | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1975 | 1980 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1975 | 1980 |
Bogdan Pawłowski | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Bogdan Pawłowski | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Czesław Stanisław Peszat | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1968 | 1972 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1968 | 1972 |
Adam Peszko | Wydział Zarządzania | Prodziekan ds. Nauki | 2002 | 2005 | Wydział Zarządzania | Prodziekan ds. Nauki | 2002 | 2005 |
Tadeusz Franciszek Piech | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1960 | 1962 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1960 | 1962 |
Stanisław Piechota | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Stanisław Piechota | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Krzysztof Pietruszka | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Władysław Pilch | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1972 | 1975 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1972 | 1975 |
Tadeusz Pisarkiewicz | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Stanisław Plewa | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1981 | 1982 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1981 | 1982 |
Józef Wacław Poborski | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1956 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1954 | 1956 |
Eugeniusz Podoba | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1964 | 1966 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1964 | 1966 |
Edward Popiołek | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1990 | 1992 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1990 | 1992 |
Stanisław Porada | Wydział Energetyki i Paliw | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Energetyki i Paliw | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Adam Postawa | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Adam Postawa | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Edward Preweda | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Anna Przybyłek-Boraczyńska | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Władysław Przybyłowski | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1958 | 1960 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1958 | 1960 |
Wiesław Stanisław Ptak | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1991 | 1993 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1991 | 1993 |
Wiesław Stanisław Ptak | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1981 | 1985 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1981 | 1985 |
Arkadiusz Puchała | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Bogdan Pawłowski | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Tadeusz Rachwał | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1964 | 1969 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1964 | 1969 |
Marek Raczyński | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1969 | 1971 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1969 | 1971 |
Tadeusz Ratajczak | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Maria Wiesława Richert | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Maria Wiesława Richert | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Wojciech Rogala | Wydział Geologiczno-Mierniczy | Prodziekan | 1946 | 1947 | Wydział Geologiczno-Mierniczy | Prodziekan | 1946 | 1947 |
Czesława Ewa Ropa | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Zygmunt Rozen | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1931 | 1934 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1931 | 1934 |
Zygmunt Rozen | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1927 | 1929 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1927 | 1929 |
Grzegorz Róg | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Grzegorz Róg | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Wacław Różański | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1958 | 1962 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1958 | 1962 |
Władysław Antoni Rutkowski | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1967 | 1968 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1967 | 1968 |
Czesław Rybicki | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Czesław Rybicki | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Czesław Rybicki | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Stanisław Antoni Rychlicki | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Stanisław Antoni Rychlicki | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Stanisław Antoni Rychlicki | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Stanisław Rzadkosz | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Stanisław Rzadkosz | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Jerzy Jan Ryś | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1972 | 1981 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1972 | 1981 |
Józef Salwiński | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Antoni Lambert Eligiusz Sałustowicz | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1948 | 1950 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1948 | 1950 |
Julian Michał Samujłło-Sulima | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1956 | 1960 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1956 | 1960 |
Julian Michał Samujłło-Sulima | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1964 | 1966 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1964 | 1966 |
Stanisława Sanak-Rydlewska | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Stanisława Sanak-Rydlewska | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Maria Bernadetta Sass-Gustkiewicz | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Tadeusz Jan Sawik | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1992 | 1995 | Wydział Zarządzania | Prodziekan | 1992 | 1995 |
Jakub Kazimierz Siemek | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Jan Sińczak | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Zbigniew Tadeusz Sitek | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Zbigniew Skąpski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1960 | 1962 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1960 | 1962 |
Zbigniew Skąpski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1956 | 1960 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1956 | 1960 |
Zbigniew Skąpski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1955 | 1956 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1955 | 1956 |
Kamila Skoczylas-Ciszewska | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1960 | 1962 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1960 | 1962 |
Kamila Skoczylas-Ciszewska | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1956 | 1960 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1956 | 1960 |
Stanisław Skoczylas | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1926 | 1927 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1926 | 1927 |
Andrzej Bogusław Skorupa | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Jerzy Skwarczyński | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1998 | 1999 |
Jerzy Skwarczyński | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1996 | 1998 |
Jerzy Skwarczyński | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Jerzy Skwarczyński | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Tadeusz Słomka | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Stanisław Słupek | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1978 | 1984 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1978 | 1984 |
Stanisław Słupek | Międzywydziałowa Szkoła Energetyki | Prodziekan | 2005 | 2006 | Międzywydziałowa Szkoła Energetyki | Prodziekan | 2005 | 2006 |
Ireneusz Soliński | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Ireneusz Soliński | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2005 | 2007 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2005 | 2007 |
Ryszard Franciszek Sroka | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan ds. Kształcenia | 2012 | 2016 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej | Prodziekan ds. Kształcenia | 2012 | 2016 |
Wilhelm Alojzy Staronka | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1934 | 1936 | Wydział Hutniczy | Prodziekan | 1934 | 1936 |
Bolesław Stefan | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1953 | 1954 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1953 | 1954 |
Izydor Stella-Sawicki | Wydziały Politechniczne - Wydział Inżynierii | Prodziekan | 1948 | 1950 | Wydziały Politechniczne - Wydział Inżynierii | Prodziekan | 1948 | 1950 |
Włodzimierz Stanisław Stępiński | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1953 | 1954 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1953 | 1954 |
Ewa Magdalena Stobierska | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Ewa Magdalena Stobierska | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Jerzy Bartłomiej Stochel | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Jerzy Bartłomiej Stochel | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 1997 | 1999 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 1997 | 1999 |
Jerzy Bartłomiej Stochel | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Jan Jakub Stock | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1919 | 1920 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1919 | 1920 |
Stanisław Zbigniew Stopa | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1958 | 1960 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1958 | 1960 |
Stanisław Zbigniew Stopa | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1962 | 1964 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1962 | 1964 |
Jan Andrzej Strojny | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1975 | 1978 |
Stanisław Antoni Stryczek | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Zbigniew Strzelecki | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Jerzy Sulikowski | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1955 | 1956 | Wydział Ceramiczny | Prodziekan | 1955 | 1956 |
Kazimierz Szablowski | Wydział Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa | Prodziekan | 1953 | 1956 | Wydział Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa | Prodziekan | 1953 | 1956 |
Stanisław Franciszek Szafran | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Stanisław Franciszek Szafran | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Kazimierz Szawłowski | Wydział Elektromechaniczny | Prodziekan | 1951 | 1952 | Wydział Elektromechaniczny | Prodziekan | 1951 | 1952 |
Stefan Szczepanik | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Andrzej Szczepański | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Geologiczno-Poszukiwawczy | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Andrzej Michał Szewczyk | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Jacek Jerzy Szewczyk | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Jacek Jerzy Szewczyk | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Jacek Jerzy Szewczyk | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Nikodem Szlązak | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1999 | 2002 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1999 | 2002 |
Nikodem Szlązak | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1997 | 1999 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1997 | 1999 |
Tomasz Bartłomiej Szmuc | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Jerzy Marian Szopa | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1974 | 1978 | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1974 | 1978 |
Jerzy Marian Szopa | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1981 | 1983 | Wydział Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa | Prodziekan | 1981 | 1983 |
Jerzy Marian Szopa | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1983 | 1987 | Wydział Odlewnictwa | Prodziekan | 1983 | 1987 |
Andrzej Jan Szybist | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Andrzej Jan Szybist | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2000 | 2002 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2000 | 2002 |
Andrzej Jan Szybist | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Zofia Maria Śmiałowska-Uberman | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1993 | Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska | Prodziekan | 1992 | 1993 |
Zofia Maria Śmiałowska-Uberman | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1990 | 1992 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1990 | 1992 |
Kazimierz Jan Świątkowski | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Metali Nieżelaznych | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Lucjan Sadok | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Lucjan Sadok | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Aneta Sapińska-Śliwa | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Aneta Sapińska-Śliwa | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Jerzy Bartłomiej Stochel | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Jerzy Bartłomiej Stochel | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2012 | 2016 | Wydział Matematyki Stosowanej | Prodziekan | 2012 | 2016 |
Adam Sanisław Szurlej | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Adam Sanisław Szurlej | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Antoni Józef Tajduś | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1993 | 1996 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1993 | 1996 |
Stanisław Takuski | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1969 | 1972 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1969 | 1972 |
Janusz Tatarkowski | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1956 | 1960 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1956 | 1960 |
Tadeusz Telejko | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Zbigniew Tertil | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1987 | 1990 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1987 | 1990 |
Zbigniew Tertil | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1990 | 1993 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1990 | 1993 |
Piotr Aleksander Tomczyk | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 2002 | 2005 | Wydział Paliw i Energii | Prodziekan | 2002 | 2005 |
Kazimierz Antoni Trybalski | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2008 | 2012 | Wydział Górnictwa i Geoinżynierii | Prodziekan | 2008 | 2012 |
Krystyna Tryuk | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1953 | 1957 | Wydział Geodezji Górniczej | Prodziekan | 1953 | 1957 |
Alfred Zdzisław Trzaska | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1980 | 1984 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1980 | 1984 |
Kazimierz Zbigniew Twardowski | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1978 | 1981 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1978 | 1981 |
Kazimierz Zbigniew Twardowski | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1996 | 1999 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 1996 | 1999 |
Kazimierz Zbigniew Twardowski | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1983 | 1987 | Wydział Wiertniczo-Naftowy | Prodziekan | 1983 | 1987 |
Andrzej Adam Tytko | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Edmund Tasak | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1988 | 1990 | Wydział Metalurgiczny | Prodziekan | 1988 | 1990 |
Andrzej Adam Tytko | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan ds. Dydaktycznych | 2002 | 2005 | Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki | Prodziekan ds. Dydaktycznych | 2002 | 2005 |
Barbara Maria Uliasz-Misiak | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2020 | 2024 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2020 | 2024 |
Barbara Maria Uliasz-Misiak | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2016 | 2020 | Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu | Prodziekan | 2016 | 2020 |
Irena Wacławska | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2005 | 2008 | Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki | Prodziekan | 2005 | 2008 |
Konrad Adam Wala | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1984 | 1987 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1984 | 1987 |
Konrad Adam Wala | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1981 | 1984 | Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki | Prodziekan | 1981 | 1984 |
Jan Walaszczyk | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1981 | 1985 | Wydział Górniczy | Prodziekan | 1981 | 1985 |
Wiesław Waszkielewicz | Instytut Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1978 | 1979 | Instytut Organizacji i Zarządzania Przemysłem | Prodziekan | 1978 | 1979 |