Historia AGH:O Historia AGH: Różnice pomiędzy wersjami

Z Historia AGH
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
Projekt przewiduje przedstawienie najważniejszych faktów i dat z dziejów Uczelni (wydziałów, katedr) oraz sylwetek wybitnych postaci związanych z powstaniem i rozwojem Akademii Górniczej (później AGH), m.in. członków Komitetu Organizacyjnego, rektorów, dziekanów, doktorów honoris causa. Punktem wyjściowym było przejęcie - opracowywanych i uzupełnianych na bieżąco przez Bibliotekę Główną AGH - baz '''BIOGRAM''' i '''DHC''',  które wspólnie tworzą swoisty słownik biograficzny AGH.
Projekt przewiduje przedstawienie najważniejszych faktów i dat z dziejów Uczelni (wydziałów, katedr) oraz sylwetek wybitnych postaci związanych z powstaniem i rozwojem Akademii Górniczej (później AGH), m.in. członków Komitetu Organizacyjnego, rektorów, dziekanów, doktorów honoris causa. Punktem wyjściowym było przejęcie - opracowywanych i uzupełnianych przez Bibliotekę Główną AGH - baz '''BIOGRAM''' i '''DHC''',  które wspólnie tworzą swoisty słownik biograficzny AGH.

Wersja z 09:25, 12 lut 2016

Projekt przewiduje przedstawienie najważniejszych faktów i dat z dziejów Uczelni (wydziałów, katedr) oraz sylwetek wybitnych postaci związanych z powstaniem i rozwojem Akademii Górniczej (później AGH), m.in. członków Komitetu Organizacyjnego, rektorów, dziekanów, doktorów honoris causa. Punktem wyjściowym było przejęcie - opracowywanych i uzupełnianych przez Bibliotekę Główną AGH - baz BIOGRAM i DHC, które wspólnie tworzą swoisty słownik biograficzny AGH.