Historia AGH:O Historia AGH: Różnice pomiędzy wersjami

Z Historia AGH
(Utworzono nową stronę "Projekt przewiduje przedstawienie najważniejszych faktów i dat z dziejów Uczelni (wydziałów, katedr) oraz sylwetek wybitnych postaci związanych z AGH (rektorów, d...")
 
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
Projekt przewiduje przedstawienie najważniejszych faktów i dat z dziejów Uczelni (wydziałów, katedr) oraz sylwetek wybitnych postaci związanych z AGH (rektorów, dziekanów, doktorów honoris causa). Punktem wyjściowym było przejęcie baz BIOGRAM i DHC opracowywanych na bieżąco przez Bibliotekę Główną AGH,  które wspólnie stworzą swoisty słownik biograficzny AGH.
Projekt przewiduje przedstawienie najważniejszych faktów i dat z dziejów Uczelni (wydziałów, katedr) oraz sylwetek wybitnych postaci związanych z AGH (rektorów, dziekanów, doktorów honoris causa). Punktem wyjściowym było przejęcie baz '''BIOGRAM''' i '''DHC''' opracowywanych na bieżąco przez Bibliotekę Główną AGH,  które wspólnie stworzą swoisty słownik biograficzny AGH.

Wersja z 08:18, 19 paź 2015

Projekt przewiduje przedstawienie najważniejszych faktów i dat z dziejów Uczelni (wydziałów, katedr) oraz sylwetek wybitnych postaci związanych z AGH (rektorów, dziekanów, doktorów honoris causa). Punktem wyjściowym było przejęcie baz BIOGRAM i DHC opracowywanych na bieżąco przez Bibliotekę Główną AGH, które wspólnie stworzą swoisty słownik biograficzny AGH.