Janusz Adam Blaschke: Różnice pomiędzy wersjami

Z Historia AGH
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 15: Linia 15:
 
W 1965 roku ukończył z wynikiem bardzo dobrym Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH. ?????
 
W 1965 roku ukończył z wynikiem bardzo dobrym Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH. ?????
  
W 1965 roku rozpoczął pracę asystenta w Katedrze, a później w Zakładzie Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych.  
+
W 1965 roku rozpoczął pracę asystenta w Katedrze Maszyn Przeróbczych??????? [[Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych|Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych]] AGH.
  
W 1973 r. obronił pracę doktorską pt. „Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na  skuteczność odrywania  placka  z tarczy filtra próżniowego”.
+
W 1973 roku na podstawie pracy „Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na  skuteczność odrywania  placka  z tarczy filtra próżniowego” napisanej w Zakładzie Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych Instytutu Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki
  
  
 +
uzyskał doktorat.
 +
 +
 +
 +
 +
 +
 +
Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na skuteczność odrywania placka z tarczy filtra próżniowego / Janusz Blaschke ; Instytut Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zakład Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych.
 +
 +
obronił pracę doktorską pt.
  
  

Wersja z 10:49, 1 mar 2021

Janusz Adam Blaschke
[[File:{{{image}}}|thumb|center|300px]]
Nazwisko Blaschke
Imię / imiona Janusz Adam


Data urodzenia 14 września 1942
Miejsce urodzenia Siemień

Janusz Adam Blaschke biogram będzie uzupełniony

Dyscyplina/specjalności:

Nota biograficzna

Urodził się 14 września 1942 roku w Siemieniu.

W 1965 roku ukończył z wynikiem bardzo dobrym Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH. ?????

W 1965 roku rozpoczął pracę asystenta w Katedrze Maszyn Przeróbczych??????? Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH.

W 1973 roku na podstawie pracy „Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na skuteczność odrywania placka z tarczy filtra próżniowego” napisanej w Zakładzie Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych Instytutu Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki


uzyskał doktorat.
Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na skuteczność odrywania placka z tarczy filtra próżniowego / Janusz Blaschke ; Instytut Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zakład Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych.

obronił pracę doktorską pt.


Odznaczenia i nagrody

Bibliografia publikacji

Źródła do biogramu

Książki

Artykuły

Innestan na dzień 1.03.2021