Biuletyn Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| width=" | {| width="900 px" | ||
| <center>styczeń, luty, marzec 1983</center> | | <center>styczeń, luty, marzec 1983</center> | ||
| <center>kwiecień 1983</center> | | <center>kwiecień 1983</center> | ||
| <center>maj 1983</center> | | <center>maj 1983</center> | ||
| | | <center>czerwiec 1983</center> | ||
| <center>październik 1983</center> | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH styczen-marzec 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/e/e1/Biuletyn_Rektora_AGH_styczen-marzec_1983.pdf]] | | [[Plik:Biuletyn Rektora AGH styczen-marzec 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/e/e1/Biuletyn_Rektora_AGH_styczen-marzec_1983.pdf]] | ||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH kwiecien 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/5/59/Biuletyn_Rektora_AGH_kwiecien_1983.pdf]] | | [[Plik:Biuletyn Rektora AGH kwiecien 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/5/59/Biuletyn_Rektora_AGH_kwiecien_1983.pdf]] | ||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH maj 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/c/c2/Biuletyn_Rektora_AGH_maj_1983.pdf]] | | [[Plik:Biuletyn Rektora AGH maj 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/c/c2/Biuletyn_Rektora_AGH_maj_1983.pdf]] | ||
| | | [[Plik:Biuletyn Rektora AGH czerwiec 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/d/dd/Biuletyn_Rektora_AGH_czerwiec_1983.pdf]] | ||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH pazdziernik 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/9/96/Biuletyn_Rektora_AGH_pazdziernik_1983.pdf]] | |||
|- | |||
| <center>listopad 1983</center> | |||
| <center>styczeń, luty 1984</center> | |||
| <center>marzec 1984</center> | |||
| <center>kwiecień, maj 1984</center> | |||
| <center>czerwiec, lipiec 1984</center> | |||
|- | |||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH listopad 1983.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/f/f5/Biuletyn_Rektora_AGH_listopad_1983.pdf]] | |||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH styczen, luty 1984.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/3/3b/Biuletyn_Rektora_AGH_styczen%2C_luty_1984.pdf]] | |||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH marzec 1984.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/0/01/Biuletyn_Rektora_AGH_marzec_1984.pdf]] | |||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH kwiecien, maj 1984.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/2/2a/Biuletyn_Rektora_AGH_kwiecien%2C_maj_1984.pdf]] | |||
| [[Plik:Biuletyn Rektora AGH czerwiec, lipiec 1984.pdf|100px|center|thumb|link=https://historia.agh.edu.pl/mediawiki/images/b/b7/Biuletyn_Rektora_AGH_czerwiec%2C_lipiec_1984.pdf]] | |||
|} | |} | ||
Kolejne numery w przygotowaniu | |||
Kontynuowany przez: Biuletyn Informacyjny Pracowników Akademii Górniczo-Hutniczej (1994-2007) następnie [https://www.biuletyn.agh.edu.pl Biuletyn AGH Magazyn Informacyjny Akademii Górniczo-Hutniczej] (2008-obecnie) |
Wersja z 13:05, 11 lip 2024
Kolejne numery w przygotowaniu
Kontynuowany przez: Biuletyn Informacyjny Pracowników Akademii Górniczo-Hutniczej (1994-2007) następnie Biuletyn AGH Magazyn Informacyjny Akademii Górniczo-Hutniczej (2008-obecnie)