Wyszukiwanie po atrybucie
This page provides a simple browsing interface for finding entities described by a property and a named value. Other available search interfaces include the page property search, and the ask query builder.
Lista wyników
- Jan Chłopek + (Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH (2005–2008, 2008-2012))
- Stanisław Komornicki + (Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki (1996-1999, 1999-2002))
- Franciszek Michał Nadachowski + (Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH (1981–1984), (1990–1993))
- Krzysztof Mendrok + (Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki (2020-2024))
- Wojciech Batko + (Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH (1999–2002))
- Włodzimierz Piotr Kowalski + (Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH (2002-2005))
- Antoni Kalukiewicz + (Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki (2012-2016, 2016-2020))
- Agnieszka Maria Kopia + (Dziekan Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej (2020-2024))
- Andrzej Bogusław Skorupa + (Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych 1990-1992) i Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki (1992-1993, 1993–1996))
- Mieczysław Damasiewicz + (Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1962–1963))
- Eugeniusz Podoba + (Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1966–1969))
- Adam Siemieniec + (Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1969–1975))
- Stanisław Białas + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej (1997–1999))
- Adam Paweł Wojda + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej (1999-2002), (2002-2005))
- Vsevolod Vladimirov + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej (2012-2016), (2016-2020))
- Jerzy Bartłomiej Stochel + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej (2022-))
- Stanisław Brzychczy + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej AGH (2005-2008))
- Marek Capiński + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej AGH (2008-2012))
- Piotr Oprocha + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej AGH (2020-2022))
- Stanisław Markowski + (Dziekan Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1956–1957), Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1957-1960), (1964–1966))
- Kazimierz Szawłowski + (Dziekan Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1952–1953))
- Wacław Lesiecki + (Dziekan Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1953–1956))
- Władysław Ptak + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1962–1966))
- Zygmunt Szymon Kolenda + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1978-1981 i 1984-1985))
- Jerzy Antoni Ostoja-Sędzimir + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1981–1984))
- Borys Mikułowski + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1987–1990))
- Krzysztof Fitzner + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (2005–2008, 2008–2012))
- Maria Wiesława Richert + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (2012-2016, 2016–2017))
- Tadeusz Knych + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (2017-2020), (2020-2024))
- Antoni Łukasz Pasierb + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1990–1996))
- Zdzisław Zembura + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1966–1969))
- Zbigniew Było + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1969–1972))
- Jerzy Bazan + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1972-1978))
- Józef Zasadziński + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1985–1987, 1996–1999, 1999-2002))
- Wojciech Libura + (Dziekan Wydziału Metali Nieżlaznych (2002-2005))
- Stanisława Jasieńska + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego (1990-1993), dziekan Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej AGH (1993–1996))
- Marian Schneider + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1960–1962))
- Wacław Różański + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1962–1966))
- Tadeusz Malkiewicz + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1966–1972))
- Ryszard Benesch + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1978–1981))
- Lucjan Sadok + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1984–1990))
- Zbigniew Malinowski + (Dziekan Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej (2002-2005), Dziekan Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej (2005-2008))
- Janusz Łuksza + (Dziekan Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej (1996-1999, 1999-2002))
- Mikołaj Czyżewski + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1951–53))
- Adam Franciszek Kosowski + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa (1987-1990))
- Wojciech Stefan Kapturkiewicz + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa (1993-1996), (1996-1999))
- Marcin Cezary Górny + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa (2020-2024))
- Czesław Kalata + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1953–1957))
- Mikołaj Dubowicki + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1958–1962))
- Stanisław Pelczarski + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1962–1966))
- Marian Olszewski + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1966–68))
- Czesław Adamski + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1969–1972))
- Józef Stanisław Dańko + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1999–2002))
- Stanisław Rzadkosz + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (2002-2005, 2005-2008))
- Józef Szczepan Suchy + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (2008-2016))
- Anna Jankowska-Kłapkowska + (Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Przemysłem AGH (1981–1984))
- Zdzisław Marian Reszczyński + (Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Przemysłem AGH (1990–1992))
- Piotr Aleksander Tomczyk + (Dziekan Wydziału Paliw i Energii AGH (2005-2008) (2008-2009), Dziekan Wydział Energetyki i Paliw (2009-2012))
- Stanisław Antoni Stryczek + (Dziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu (2002-2005, 2005-2008))
- Andrzej Gonet + (Dziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu (1996-1999, 2008-2012, 2012-2016))
- Jakub Kazimierz Siemek + (Dziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu (1999–2002))
- Stanisław Antoni Rychlicki + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego (1990-1993, 1993-1995) i Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu (1995-1996))
- Jan Józef Cząstka + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego (1967–1969))
- Stanisław Karlic + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego (1974–1977, 1977-1981))
- Józef Wojciech Raczkowski + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1969–1974))
- Kazimierz Piotr Liszka + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1981–1984))
- Stanisław Franciszek Jucha + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1984–1987))
- Stefan Łaciak + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1987–1990))
- Wiesław Waszkielewicz + (Dziekan Wydziału Zarządzania (1999-2002, 2002-2005))
- Marek Dudek + (Dziekan Wydziału Zarządzania (2020-2024))
- Wiktor Krawczyk + (Dziekan Wydziału Zarządzania AGH (1992-1993))
- Lech Andrzej Bukowski + (Dziekan Wydziału Zarządzania AGH (2005–2008), (2008–2012))
- Piotr Jerzy Łebkowski + (Dziekan Wydziału Zarządzania AGH (2012-2016, 2016-2020))
- Ryszard Morawa + (Kierownik Centralnego Laboratorium Techniki Strzelniczej i Materiałów Wybuchowych Zakładu Materiałów Wybuchowych Wydziału Górniczego (1998-2002))
- Romuald Karol Rosłoński + (Kierownik II Katedry Budownictwa Wodnego Wydziałów Politechnicznych AGH (1945-1954), kierownik Katedry Budowy Zapór i Siłowni Wodnych Wydziałów Politechnicznych (1954-1956))
- Otmar Gedliczka + (Kierownik II Katedry Miernictwa Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiskach Wydziałów Politechnicznych AGH (1945–1951))
- Maciej Stanisław Tondos + (Kierownik Katedry Automatyki Napędu i Urządzeń Przemysłowych Wydziału EAiE AGH (1999-2012))
- Ryszard Kozioł + (Kierownik Katedry Automatyki Napędu i Urządzeń Przemysłowych WEAIiE AGH)
- Aleksander Anasiewicz + (Kierownik Katedry Bezpieczeństwa Pracy na Wydziale Górniczym AGH (1955–1969))
- Zbigniew Michał Tokarski + (Kierownik Katedry Ceramiki Budowlanej Wydziału Ceramicznego AGH (1958-1971))
- Jerzy Marynowski + (Kierownik Katedry Ceramiki Czerwonej i Kamionki Wydziału Ceramicznego AGH (1955–1958))
- Zygmunt Stanisław Kowalski + (Kierownik Katedry Chemii Analitycznej w l. 1986–2002)
- Bohdan Szyszkowski + (Kierownik Katedry Chemii Fizycznej AG (1922–1931))
- Zdzisław Kubas + (Kierownik Katedry Chemii Fizycznej Metalurgii Żelaza Wydziału Metalurgicznego AGH (1969-1972))
- Antoni Piotrowski + (Kierownik Katedry Chemii Ogólnej i Analitycznej Wydziału Odlewnictwa AGH (1959–1985))
- Edward Cyprian Drozdowski + (Kierownik Katedry Chemii Ogólnej i Technicznej Analizy Gazów AG (1919-1922))
- Józef Latkowski + (Kierownik Katedry Chłodnictwa Wydziału Komunikacji Wydziałów Politechnicznych AGH (1951-1952))
- Bolesław Krupiński + (Kierownik Katedry Ekonomiki i Organizacji Górnictwa Wydziału Górniczego AGH (1952-1963))
- Stanisław Nowak + (Kierownik Katedry Elektroniki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki AGH (1984–2001))
- Marian Porębski + (Kierownik Katedry Elektrotechniki Ogólnej na Wydziałach Politechnicznych AG)
- Zygmunt Tadeusz Falęcki + (Kierownik Katedry Form Odlewniczych Wydziału Odlewnictwa AGH (1990–2000))
- Tadeusz Julian Banachiewicz + (Kierownik Katedry Geodezji Wyższej i Astronomii Wydziałów Politechnicznych AGH (1945-1951))
- Edward Walery Janczewski + (Kierownik Katedry Geofizyki Geologicznej AG i AGH (1948–1959))
- Henryk Wincenty Eugeniusz Orkisz + (Kierownik Katedry Geofizyki Geologicznej (1963–1968), kierownik Katedry Geofizyki Wiertniczej (1969-1974) Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH)
- Karol Nereusz Bohdanowicz + (Kierownik Katedry Geologii Stosowanej Wydziału Górniczego AG (1931-1935))
- Stefan Górka + (Kierownik Katedry Geometrii Wykreślnej AGH 1923–1939)
- Aleksander Schillak + (Kierownik Katedry Gospodarki Cieplnej Wydziału Metalurgicznego AGH (1964–1968))
- Kazimierz Kasiński + (Kierownik Katedry Górnictwa II AG (1922-1929))
- Zbigniew Kazimierz Kasztelewicz + (Kierownik Katedry Górnictwa Odkrywkowego (2012–))
- Roman Zygmunt Rieger + (Kierownik Katedry Górnictwa Ogólnego Wydziału Górniczego AG (1945–1947))
- Mieczysław Wincenty Radwan + (Kierownik Katedry Historii Techniki i Nauk Technicznych Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1957-1960))
- Andrzej Osyczka + (Kierownik Katedry Informatyki Stosowanej Wydziału Zarządzania AGH)
- Edward Fraś + (Kierownik Katedry Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych Wydziału Odlewnictwa AGH (2007-2010))
- Jan Rusek + (Kierownik Katedry Maszyn Elektrycznych WEAIiIB (2012-2013))
- Andrzej Battaglia + (Kierownik Katedry Maszyn Przeróbki Kopalin Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1959–1969))
- Mirosław Roman Gregoraszczuk + (Kierownik Katedry Mechanizacji, Automatyzacji i Projektowania Odlewni AGH (1993–2000))
- Zygmunt Jasiewicz + (Kierownik Katedry Metalografii i Obróbki Cieplnej na Wydziale Metalurgicznym AGH (1956-1966))
- Iwan Feszczenko-Czopiwski + (Kierownik Katedry Metalografii i Metalurgii Ogólnej Wydziału Hutniczego AG (1922–1930))
- Wojciech Truszkowski + (Kierownik Katedry Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych Wydziału Metali Nieżelaznych (1961–1969))
- Stanisław Kostka Sowiński + (Kierownik Katedry Metalurgii Innych Poza Żelazem Metali Wydziału Hutniczego AG (1922–1923))
- Stanisław Holewiński + (Kierownik Katedry Metalurgii Surówki)
- Gabriel Kniaginin + (Kierownik Katedry Metalurgii i Odlewnictwa Staliwa na Wydziale Odlewnictwa AGH (1969–1975))
- Marianna Księżyk + (Kierownik Katedry Mikroekonomii i Polityki Gospodarczej Wydziału Zarządzania AGH)
- Antoni Schimitzek + (Kierownik Katedry Organizacji Przedsiębiorstw Przemysłowych Wydziału Górniczego AG (1923-1925))
- Janusz Majta + (Kierownik Katedry Plastycznej Przeróbki Metali (2012-2020))
- Władysław Rubczyński-Prawdzic + (Kierownik Katedry Pojazdów Mechanicznych Wydziału Komunikacji AG)
- Antoni Józef Konstanty Meyer + (Kierownik Katedry Prawoznawstwa Wydziału Górniczego AG (1932-1939))
- Feliks Teodor Esse + (Kierownik Katedry Technologii Ceramiki Czerwonej i Kamionki na Wydziale Ceramicznym AGH (1952-1958))
- Paweł Schleifer + (Kierownik Katedry Technologii Szkła Wydziału Ceramicznego AGH (1955–1972))
- Janusz Filipiak + (Kierownik Katedry Telekomunikacji WEAiE (1991-1998))
- Aleksander Lisowski + (Kierownik Katedry Wytrzymałości Materiałów Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1952-1962))
- Maksymilian Tytus Huber + (Kierownik Katedry Wyższych Zagadnień Mechaniki na Wydziale Elektromechanicznym AGH (1949–1950))
- Bolesław Kłapkowski + (Kierownik Katedry i Zakładu Ekonomii Politycznej AGH (1953–1967))
- Andrzej Kazimierz Zalewski + (Kierownik Katedry i Zakładu Ekonomiki i Organizacji Hutnictwa Wydziału Metalurgicznego AGH)
- Marian Książkiewicz + (Kierownik Katedry i Zakładu Geologii Dynamicznej Wydziału Geologicznego-Poszukiwawczego AGH (1951–1957))
- Jerzy Górski + (Kierownik Katedry i Zakładu Matematyki II na Wydziale Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1960–1969))
- Leon Winogradow + (Kierownik Katedry i Zakładu Technologii i Produkcji Fajansu i Porcelany Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH)
- Jerzy Konarzewski + (Kierownik Katedry i Zakładu Technologii Materiałów Ogniotrwałych Wydziału Ceramicznego AGH (1951–1958))
- Kazimierz Mikuła + (Kierownik Laboratorium Techniki Cieplnej Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH (1973–1991))
- Piotr Augustyniak + (Kierownik Międzywydziałowej Szkoły Inżynierii Biomedycznej (2005-2012))
- Janina Wawrykiewicz + (Kierownik Oddziału Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów (1960-1990))
- Maria Czuj (Czujowa) + (Kierownik Oddziału Informacji Naukowej (1984-1997))
- Anna Machalska-Garbacz + (Kierownik Oddziału Informacji Naukowej (1997-2004))
- Helena Jarecka + (Kierownik Oddziału Informacyjno-Bibliograficznego (1960-1984))
- Krystyna Miroszewska + (Kierownik Oddziału Klasyfikacji Rzeczowej (1972-1984))
- Danuta Zbroja + (Kierownik Oddziału Opracowania Wydawnictw Zwartych (1972-1983))
- Elżbieta Jadwiga Ryl-Hrapkowicz + (Kierownik Oddziału Udostepniania Zbiorów (1982-1999))
- Anna Puciata + (Kierownik Oddziału Udostępniania (1954-1955), Kierownik Oddziału Opracowania Zbiorów (1960-1969))
- Maria Marcela Wirska-Parachoniak + (Kierownik Ośrodka Historii Techniki z Muzeum AGH (1969–1999))
- Adam Pankowicz + (Kierownik Powielarni i Introligatorni AGH (1961-1976))
- Andrzej Aleksander Koch + (Kierownik Pracowni Geometrii Wykreślnej i Grafiki Inżynierskiej AGH (1995–2003))
- Stanisław Turczyn + (Kierownik Pracowni Inżynierii Walcowniczej AGH (2010-))
- Jan Walenty Kucharski + (Kierownik Punktu Konsultacyjnego AGH w Sandomierzu (1975–1980))
- Antoni Czubak + (Kierownik Studium Języków Obcych (1986–1993))
- Lucjan Bluszcz + (Kierownik Studium Języków Obcych (1993-2016))
- Marian Poleski + (Kierownik Studium Podyplomowego Pedagogiki Szkolnictwa Zawodowego AGH (1971-1982))
- Tadeusz Rokossowski + (Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AGH (1966–1980))
- Tadeusz Raczyński + (Kierownik Uczelnianego Studium Podyplomowego w Zakresie Systemów Przetwarzania Informacji (1971-1988))
- Stanisław Paraszczak + (Kierownik Zakładu Wiertnictwa Wydziału Górniczego AG (1945-1947))
- Barbara Hołyńska + (Kierownik Zakładu Analiz Radiometrycznych AGH (1982–2000))
- Lucjan Kruszecki + (Kierownik Zakładu Automatyzacji Procesów WIMiR (1992-1994))
- Zygmunt Polek + (Kierownik Zakładu Badawczego Instytutu Metalurgii AGH przy Hucie Warszawa)
- Antoni Bronisław Matysik + (Kierownik Zakładu Budownictwa Podziemnego w Instytutcie Projektowania i Budownictwa Podziemnego Wydziału Górniczego AGH (1988–1995))
- Adam Stanisław Skąpski + (Kierownik Zakładu Chemii Fizycznej Wydziału Hutniczego AG (1931–1933, 1934–1939))
- Jerzy Dereń + (Kierownik Zakładu Chemii Ogólnej i Chemii Półprzewodników AGH (1964-1975))
- Kazimierz Janas + (Kierownik Zakładu Ciągarstwa AGH (1953–1967))
- Jerzy Kolbe + (Kierownik Zakładu Ekonomiki i Planowania w Katedrze Ekonomiki i Organizacji Górnictwa AGH (od 1960))
- Henryk Jan Figiel + (Kierownik Zakładu Fizyki Ciała Stałego Wydziału Fizyki i Techniki Jądrowej AGH (1991-1999))
- Ludwik Kozłowski + (Kierownik Zakładu Fizyki Ciała Stałego na Wydziale Metalurgicznym (1960–1971))
- Edward Bolesław Leja + (Kierownik Zakładu Fizyki i Technologii Elektronowej w Instytucie Elektroniki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1984–1998))
- Józef Bolesław Stachurski + (Kierownik Zakładu Flotacji Wydziału Górniczego AGH (1970–1995))
- Jan Cisło + (Kierownik Zakładu Fotogrametrii Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1951–1961))
- Władysław Duliński + (Kierownik Zakładu Gazownictwa i Zagospodarowania Złóż Gazu Ziemnego Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1985–1991))
- Józef Ryzner + (Kierownik Zakładu Geodezji Wyższej przy Katedrze Geodezji Wyższej i Obliczeń Geodezyjnych Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1954-1955))
- Bronisława Kokoszyńska + (Kierownik Zakładu Geologii Historycznej AGH (1953–1957))
- Stanisław Węcławik + (Kierownik Zakładu Geologii Regionalnej i Ochrony Złóż Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH)
- Józef Jakub Zieliński + (Kierownik Zakładu Geologii Złożowej w Katedrze Ropy i Gazu (1951-1953))
- Czesław Ruebenbauer + (Kierownik Zakładu Geometrii Wykreślnej Wydziału Geologiczno-Mierniczego AGH (1949–1951))
- Michał Bednarski + (Kierownik Zakładu Górnictwa Surowców Chemicznych Wydziału Górniczego AGH (1969-1970))
- Edward Windakiewicz + (Kierownik Zakładu Halurgii Wydziału Górniczego AG (1924-1939))
- Jacek Rutkowski + (Kierownik Zakładu Kartografii Geologicznej WGGiOŚ (1979-1989))
- Aleksandra Kostecka + (Kierownik Zakładu Kartografii Geologicznej WGGiOŚ AGH (1989–1998))
- Jerzy Jabłoński + (Kierownik Zakładu Konstrukcji i Wytwarzania Form Odlewniczych AGH (1965–1989))
- Ludwik Żarnowski + (Kierownik Zakładu Maszyn Hutniczych WH AG (1936–1938))
- Czesław Kowalski + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Energetycznych WIMiR AGH)
- Oktawian Kazimierz Popowicz + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Górniczych II na Wydziale Elektromechanicznym AGH oraz Kierownik Zakładu Urządzeń Szybowych na Wydziale Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1952–1953))
- Jan Józef Mieczysław Sentek + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Przepływowych Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1961–1988))
- Emilian Iwanciw + (Kierownik Zakładu Metalurgii Miedzi i Metali Rzadkich Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1969-1983))
- Władysław Kuczewski + (Kierownik Zakładu Metalurgii Surówki i Odlewnictwa Wydziału Hutniczego AG (1939))
- Adam Franciszek Czeżowski + (Kierownik Zakładu Odkrywkowej Eksploatacji Złóż Wydziału Górniczego AGH)
- Andrzej Witold Staronka + (Kierownik Zakładu Odlewnictwa Staliwa w Instytucie Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa Wydziału Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa AGH (1975–1986))
- Jan Jarosz + (Kierownik Zakładu Paleontologii AG (1926-1939))
- Antoni Kolano + (Kierownik Zakładu Perspektyw Rozwojowych Hutnictwa AGH (1974–1986))
- Julian Tokarski + (Kierownik Zakładu Petrografii Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1947–1960))
- Henryk Franciszek Fik + (Kierownik Zakładu Pieców i Gospodarki Cieplnej w latach 1969-)
- Jan Zarański + (Kierownik Zakładu Prawoznawstwa Wydziału Górniczego AG (1921–1931))
- Zbigniew Jasicki + (Kierownik Zakładu Sieci i Systemów Elektroenergetycznych Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1982–1984))
- Stanisław Kazimierz Ropski + (Kierownik Zakładu Techniki Podziemnej Eksploatacji Węgli Wydziału Górniczego AGH (1970-1992))
- Andrzej Korta + (Kierownik Zakładu Technologii Sorbentów Węglowych IEWiFS AGH (1974-1984))
- Stanisław Gracjan Bednarz + (Kierownik Zakładu Urządzeń Wiertniczych i Eksploatacyjnych Lądowych i Morskich Instytutu Wiertniczo-Naftowego WW-N (1982–1986))
- Stanisław Bladowski + (Kierownik Zakładu Urządzeń i Sieci Elektrycznych Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1969-1971))
- Czesław Józef Podrzucki + (Kierownik Zakładu, a następnie Katedry Odlewnictwa Żeliwa w Instytucie Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa WO AGH (1969–1994))
- Jan Madej + (Kierownik naukowo-dydaktyczny Punktu Konsultacyjnego AGH w Siemianowicach Śląskich (1971–1975))
- Maria Szawłowska + (Kierownik oddziału Informacyjno-Bibliograficznego (1953-1960), Kierownik Oddziału Zbiorów Specjalnych (1966-1977))
- Juliusz Stachurski + (Kierownik Środowiskowego Laboratorium Badania Lin Stalowych i Urządzeń Transportu Linowego Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1973–1981))
- Kazimierz Żorawski + (Komitet Organizacyjny AG)
- Maria Barbara Ślizień + (Kwestor AGH (1996-2023))
- Tadeusz Syryjczyk + (Minister Przemysłu (1989–1990), Minister Transportu i Gospodarki Morskiej (1998–2000))
- Tadeusz Rybka + (Pełnomocnik dziekana do spraw studentów Studium Wieczorowego na Wydziale Metalurgicznym AGH)
- Jerzy Andrzej Chojnacki + (Prodziekan Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki (1996–1998), prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki (1998-1999, 1999-2002))
- Jan Andrzej Strojny + (Prodziekan Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki (1975–1978))
- Stanisław Milbert + (Prodziekan Wydział Geodezji Górniczej (1954-1955))
- Janusz Tatarkowski + (Prodziekan Wydział Geodezji Górniczej (1956-1960))
- Tadeusz Wróblewski + (Prodziekan Wydział Geodezji Górniczej (1966-1969))
- Edward Preweda + (Prodziekan Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska (2005-2008))
- Józef Jachimski + (Prodziekan Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska (1993-1996))
- Ryszard Hycner + (Prodziekan Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska (1996-1999, 1999-2002))
- Jan Kowalski + (Prodziekan Wydziału Metalurgicznego AGH ds. studiów wieczorowych (1957-1960))