Wyszukiwanie po atrybucie

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

This page provides a simple browsing interface for finding entities described by a property and a named value. Other available search interfaces include the page property search, and the ask query builder.

Wyszukiwanie po atrybucie

Lista wszystkich stron, które posiadają właściwość „Function” o wartości „Rektor AGH (1975–1979)”. Ponieważ znaleziono tylko kilka wyników, pokazano również wyniki podobne.

Poniżej znajduje się lista 45 wyników, rozpoczynając od wyniku numer 1.

Zobacz (poprzednie 100 | następne 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)


    

Lista wyników

  • Antoni Stanisław Kleczkowski  + (Rektor AGH (1981–1987))
  • Jan Stanisław Janowski  + (Rektor AGH (1987–1993))
  • Mirosław Handke  + (Rektor AGH (1993–1996, 1996-1998))
  • Ryszard Tadeusiewicz  + (Rektor AGH (1998–1999), (1999-2002), (2002-2005))
  • Antoni Józef Tajduś  + (Rektor AGH (2005–2008), (2008–2012))
  • Tadeusz Słomka  + (Rektor AGH (2012-2016), (2016-2020))
  • Jusuf Mamedalijew  + (Rektor Azerbejdżańskiego Uniwersytetu Państwowego (1954-1958))
  • Tomasz Piotr Mańkowski  + (Twórca Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie)
  • Roman Wojnicki  + (Wicedyrektor Instytutu Automatyki Napędu i Urządzeń Przemysłowych Wydziału Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH)
  • Stefan Witold Alexandrowicz  + (Wicedyrektor Instytutu Geologii Regionalnej i Złóż Węgla (1969–1974), Wicedyrektor Instytutu Geologii i Surowców Mineralnych (1979–1984))
  • Tadeusz Józef Michał Pawlik  + (Wicedyrektor Instytutu Metalurgii Wydziału Metalurgicznego AGH (1969–1978))
  • Jerzy Wantuchowski  + (Wicedyrektor Instytutu Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1973–1976))
  • Tadeusz Florkowski  + (Wicedyrektor Instytutu Techniki Jądrowej AGH)
  • Kazimierz Korbel  + (Wicedyrektor ds Badań Naukowych Instytutu Elektroniki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki (1983-1985))
  • Zbyszko Andrzej Stojek  + (Wicedyrektor ds. nauki Instytutu Mechaniki i Wibroakustyki Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1981–1985))
  • Andrzej Franciszek Adamczyk  + (Z-ca Dyrektora Instytutu Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1982–1984))
  • Franciszek Bierski  + (Z-ca Dyrektora i Dyrektor Instytutu Matematyki AGH (1974–1983))
  • Stanisława Borucka  + (Zastępca Dyrektora Biblioteki Głównej AGH (1965–1973))
  • Władysław Jan Dudek  + (Zastępca Dyrektora Instytutu Automatyki Napędu i Urządzeń Przemysłowych AGH (1981–1982))
  • Wiesław Józef Bilan  + (Zastępca Dyrektora Instytutu Geologii i Surowców Mineralnych Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH)
  • Wiktor Pudło  + (Zastępca Dyrektora Instytutu Przeróbki Surowców na Wydziale Górniczym AGH (1969–1975))
  • Józef Szewczyk  + (Zastępca dyrektora Instytutu Geodezji Górniczej i Przemysłowej Wydziału Geodezji Górniczej (1986-1988))
  • Franciszek Rola  + (Zastępca dyrektora Instytutu Geodezji Górniczej i Przemysłowej Wydziału Geodezji Górniczej (1979-1985))
  • Jan Stanisław Pielok  + (Zastępca dyrektora Instytutu Geodezji Górniczej i Przemysłowej Wwydziału Geodezji Górniczej (1985-1990))
  • Jerzy Włodzimierz Bernasik  + (Zastępca dyrektora Instytutu Geodezji Górniczej i Przemysłowej Wydziału Geodezji Górniczej (1981-1985))
  • Bogdan Jerzy Ney  + (Zastępca dyrektora Instytutu Geodezji Górniczej i Przemysłowej WGG AGH (1969–1974))
  • Wiesław Olgierd Aureliusz Zapałowicz  + (Zastępca dyrektora Instytutu Maszyn Hutniczych i Automatyki Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1969–1983))
  • Zbigniew Piotr Bonderek  + (Zastępca dyrektora Instytutu Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa Wydziału Odlewnictwa (1978-1987))
  • Ludwik August Szostak  + (Zastępca dyrektora Instytutu Wiertniczo-Naftowego (1967–1969))
  • Leon Syroczyński  + (członek Komitetu Organizacyjnego Akademii Górniczej w Krakowie)
  • Marian Noga  + (dyrektor Akademickiego Centrum Komputerowego CYFRONET AGH (1989-2004), prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki (1978-1984))
  • Tomasz Idzi Paweł Sulima-Samujłło  + (kierownik Pracowni Geometrii Wykreślnej i Grafiki Inżynierskiej (2004–2005))
  • Platon Januszewicz  + (kierownik Zakładu Technologii Formy AGH (1954-1964))
  • Bohdan Dziunikowski  + (kierownik Zakładu Analiz Radiometrycznych w Międzyresortowym Instytutcie Fizyki i Techniki Jądrowej AGH (1972–1982))
  • Henryk Marian Pierzchała  + (kierownik Zakładu Budownictwa i Inżynierii Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1982-1992))
  • Zbigniew Bronisław Kędzierski  + (kierownik Zakładu Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków AGH (1999–2008))
  • Ryszard Czekajowski  + (kierownik Zakładu Pedagogiki)
  • Marian Klott de Heidenfeld  + (p.o. Kierownika Zakładu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Górnictwie na Wydziale Górniczym AGH (1952–1954))
  • Adam Jan Stupnicki  + (p.o. kierownika Katedry Maszyn Hutniczych Wydziału Hutniczego AG (1945–1947))
  • Marta Adelajda Dorota Suchanek-Kłyszewska  + (pierwsza absolwentka Akademii Górniczej (1936))
  • Bogdan Dżegniuk  + (wicedyrektor Instytutu Geodezji Inżynieryjnej i Przemysłowej AGH)
  • Stanisław Skarbiński  + (współzałożyciel Akademii Górniczej w Krakowie)
  • Jerzy Tatarczyk  + (z-ca dyrektora Instytutu Geodezji Górniczej i Przemysłowej Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1977–1982, 1986–1989))
  • Jan Musiałek  + (zastępca dyrektora Instytutu Matematyki AGH (1969–1979))