Wyszukiwanie po atrybucie

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

This page provides a simple browsing interface for finding entities described by a property and a named value. Other available search interfaces include the page property search, and the ask query builder.

Wyszukiwanie po atrybucie

Lista wszystkich stron, które posiadają właściwość „Function” o wartości „Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH (1999–2002)”. Ponieważ znaleziono tylko kilka wyników, pokazano również wyniki podobne.

Poniżej znajduje się lista 164 wyników, rozpoczynając od wyniku numer 1.

Zobacz (poprzednie 250 | następne 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)


    

Lista wyników

    • Wojciech Batko  + (Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH (1999–2002))
    • Włodzimierz Piotr Kowalski  + (Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH (2002-2005))
    • Antoni Kalukiewicz  + (Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki (2012-2016, 2016-2020))
    • Tadeusz Telejko  + (Dziekan Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH (2012-2016), (2016-2020))
    • Mieczysław Damasiewicz  + (Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1962–1963))
    • Eugeniusz Podoba  + (Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1966–1969))
    • Adam Siemieniec  + (Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1969–1975))
    • Adam Paweł Wojda  + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej (1999-2002), (2002-2005))
    • Vsevolod Vladimirov  + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej (2012-2016), (2016-2020))
    • Stanisław Brzychczy  + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej AGH (2005-2008))
    • Marek Capiński  + (Dziekan Wydziału Matematyki Stosowanej AGH (2008-2012))
    • Stanisław Markowski  + (Dziekan Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1956–1957), Dziekan Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1957-1960), (1964–1966))
    • Kazimierz Szawłowski  + (Dziekan Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1952–1953))
    • Wacław Lesiecki  + (Dziekan Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1953–1956))
    • Tadeusz Knych  + (Dziekan Wydziału Metali Niezelaznych (2017-2020))
    • Władysław Ptak  + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1962–1966))
    • Zygmunt Szymon Kolenda  + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1978-1981 i 1984-1985))
    • Jerzy Antoni Ostoja-Sędzimir  + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych (1981–1984))
    • Antoni Łukasz Pasierb  + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1990–1996))
    • Zdzisław Zembura  + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1966–1969))
    • Jerzy Bazan  + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1972-1978))
    • Józef Zasadziński  + (Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1985–1987), (1996–2002))
    • Marian Schneider  + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1960–1962))
    • Wacław Różański  + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1962–1966))
    • Tadeusz Malkiewicz  + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1966–1972))
    • Ryszard Benesch  + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1978–1981))
    • Lucjan Sadok  + (Dziekan Wydziału Metalurgicznego AGH (1984–1990))
    • Stanisława Jasieńska  + (Dziekan Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej AGH (1990–1996))
    • Zbigniew Malinowski  + (Dziekan Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej (2002-2005), Dziekan Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej (2005-2008))
    • Mikołaj Czyżewski  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1951–53))
    • Józef Szczepan Suchy  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (2008-2016))
    • Władysław Longa  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa (1968/69, 1972–1974, 1978–1981, Prorektor AGH (1969–1972))
    • Adam Franciszek Kosowski  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa (1987-1990))
    • Wojciech Stefan Kapturkiewicz  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa (1993-1996), (1996-1999))
    • Czesław Kalata  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1953–1957))
    • Mikołaj Dubowicki  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1958–1962))
    • Stanisław Pelczarski  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1962–1966))
    • Marian Olszewski  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1966–68))
    • Czesław Adamski  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1969–1972))
    • Jan Lech Lewandowski  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1974–1978), (1981–1987), (1990–1993))
    • Józef Stanisław Dańko  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (1999–2002))
    • Stanisław Rzadkosz  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (2002-2005, 2005-2008))
    • Rafał Dańko  + (Dziekan Wydziału Odlewnictwa AGH (2016–2020))
    • Ferdynand Szwagrzyk  + (Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Przemysłem AGH (1974–1981))
    • Anna Jankowska-Kłapkowska  + (Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Przemysłem AGH (1981–1984))
    • Piotr Aleksander Tomczyk  + (Dziekan Wydziału Paliw i Energii AGH (2005-2008) (2008-2012))
    • Rafał Grzegorz Wiśniowski  + (Dziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu (2016-2020))
    • Jakub Kazimierz Siemek  + (Dziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu (1999–2002))
    • Jan Józef Cząstka  + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego (1967–1969))
    • Józef Wojciech Raczkowski  + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1969–1974))
    • Kazimierz Piotr Liszka  + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1981–1984))
    • Stanisław Franciszek Jucha  + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1984–1987))
    • Stefan Łaciak  + (Dziekan Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1987–1990))
    • Zdzisław Marian Reszczyński  + (Dziekan Wydziału Zarządzania AGH (1990–1992))
    • Wiktor Krawczyk  + (Dziekan Wydziału Zarządzania AGH (1992-1993))
    • Romuald Karol Rosłoński  + (Kierownik II Katedry Budownictwa Wodnego Wydziałów Politechnicznych AGH (1945-1954), kierownik Katedry Budowy Zapór i Siłowni Wodnych Wydziałów Politechnicznych (1954-1956))
    • Otmar Gedliczka  + (Kierownik II Katedry Miernictwa Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiskach Wydziałów Politechnicznych AGH (1945–1951))
    • Maciej Stanisław Tondos  + (Kierownik Katedry Automatyki Napędu i Urządzeń Przemysłowych Wydziału EAiE AGH (1999-2012))
    • Ryszard Kozioł  + (Kierownik Katedry Automatyki Napędu i Urządzeń Przemysłowych WEAIiE AGH)
    • Aleksander Anasiewicz  + (Kierownik Katedry Bezpieczeństwa Pracy na Wydziale Górniczym AGH (1955–1969))
    • Zbigniew Michał Tokarski  + (Kierownik Katedry Ceramiki Budowlanej Wydziału Ceramicznego AGH (1958-1971))
    • Jerzy Marynowski  + (Kierownik Katedry Ceramiki Czerwonej i Kamionki Wydziału Ceramicznego AGH (1955–1958))
    • Bohdan Szyszkowski  + (Kierownik Katedry Chemii Fizycznej AG (1922–1931))
    • Zdzisław Kubas  + (Kierownik Katedry Chemii Fizycznej Metalurgii Żelaza Wydziału Metalurgicznego AGH (1969-1972))
    • Antoni Piotrowski  + (Kierownik Katedry Chemii Ogólnej i Analitycznej Wydziału Odlewnictwa AGH (1959–1985))
    • Edward Cyprian Drozdowski  + (Kierownik Katedry Chemii Ogólnej i Technicznej Analizy Gazów AG (1919-1922))
    • Józef Latkowski  + (Kierownik Katedry Chłodnictwa Wydziału Komunikacji Wydziałów Politechnicznych AGH (1951-1952))
    • Bolesław Krupiński  + (Kierownik Katedry Ekonomiki i Organizacji Górnictwa Wydziału Górniczego AGH (1952-1963))
    • Stanisław Nowak  + (Kierownik Katedry Elektroniki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki AGH (1984–2001))
    • Marian Porębski  + (Kierownik Katedry Elektrotechniki Ogólnej na Wydziałach Politechnicznych AG)
    • Zygmunt Tadeusz Falęcki  + (Kierownik Katedry Form Odlewniczych Wydziału Odlewnictwa AGH (1990–2000))
    • Stanisław Milbert  + (Kierownik Katedry Geodezji Wyższej i Obliczeń Geodezyjnych Wydziału Geodezji Górniczej AGH)
    • Tadeusz Julian Banachiewicz  + (Kierownik Katedry Geodezji Wyższej i Astronomii Wydziałów Politechnicznych AGH (1945-1951))
    • Edward Walery Janczewski  + (Kierownik Katedry Geofizyki Geologicznej AG i AGH (1948–1959))
    • Henryk Wincenty Eugeniusz Orkisz  + (Kierownik Katedry Geofizyki Geologicznej Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1963–1968))
    • Karol Nereusz Bohdanowicz  + (Kierownik Katedry Geologii Stosowanej Wydziału Górniczego AG (1931-1935))
    • Stefan Górka  + (Kierownik Katedry Geometrii Wykreślnej AGH 1923–1939)
    • Aleksander Schillak  + (Kierownik Katedry Gospodarki Cieplnej Wydziału Metalurgicznego AGH (1964–1968))
    • Kazimierz Kasiński  + (Kierownik Katedry Górnictwa II AG (1922-1929))
    • Feliks Franciszek Zalewski  + (Kierownik Katedry Górnictwa II na Wydziale Górniczym AG (1945-1952), Kierownik Katedry Głębienia Szybów i Obudowy Górniczej na Wydziale Górniczym AGH (1953-1963))
    • Zbigniew Kazimierz Kasztelewicz  + (Kierownik Katedry Górnictwa Odkrywkowego (2012–))
    • Roman Zygmunt Rieger  + (Kierownik Katedry Górnictwa Ogólnego Wydziału Górniczego AG (1945–1947))
    • Mieczysław Wincenty Radwan  + (Kierownik Katedry Historii Techniki i Nauk Technicznych Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1957-1960))
    • Andrzej Osyczka  + (Kierownik Katedry Informatyki Stosowanej Wydziału Zarządzania AGH)
    • Edward Fraś  + (Kierownik Katedry Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych Wydziału Odlewnictwa AGH (2007-2010))
    • Jan Rusek  + (Kierownik Katedry Maszyn Elektrycznych WEAIiIB (2012-2013))
    • Andrzej Battaglia  + (Kierownik Katedry Maszyn Przeróbki Kopalin Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1959–1969))
    • Mirosław Roman Gregoraszczuk  + (Kierownik Katedry Mechanizacji, Automatyzacji i Projektowania Odlewni AGH (1993–2000))
    • Zygmunt Jasiewicz  + (Kierownik Katedry Metalografii i Obróbki Cieplnej na Wydziale Metalurgicznym AGH (1956-1966))
    • Iwan Feszczenko-Czopiwski  + (Kierownik Katedry Metalografii i Metalurgii Ogólnej Wydziału Hutniczego AG (1922–1930))
    • Stanisław Kostka Sowiński  + (Kierownik Katedry Metalurgii Innych Poza Żelazem Metali Wydziału Hutniczego AG (1922–1923))
    • Stanisław Holewiński  + (Kierownik Katedry Metalurgii Surówki)
    • Gabriel Kniaginin  + (Kierownik Katedry Metalurgii i Odlewnictwa Staliwa na Wydziale Odlewnictwa AGH (1969–1975))
    • Marianna Księżyk  + (Kierownik Katedry Mikroekonomii i Polityki Gospodarczej Wydziału Zarządzania AGH)
    • Antoni Schimitzek  + (Kierownik Katedry Organizacji Przedsiębiorstw Przemysłowych Wydziału Górniczego AG (1923-1925))
    • Janusz Majta  + (Kierownik Katedry Plastycznej Przeróbki Metali (2012 - ))
    • Władysław Rubczyński-Prawdzic  + (Kierownik Katedry Pojazdów Mechanicznych Wydziału Komunikacji AG)
    • Antoni Józef Konstanty Meyer  + (Kierownik Katedry Prawoznawstwa Wydziału Górniczego AG (1932-1939))
    • Feliks Teodor Esse  + (Kierownik Katedry Technologii Ceramiki Czerwonej i Kamionki na Wydziale Ceramicznym AGH (1952-1958))
    • Paweł Schleifer  + (Kierownik Katedry Technologii Szkła Wydziału Ceramicznego AGH (1955–1972))
    • Aleksander Lisowski  + (Kierownik Katedry Wytrzymałości Materiałów Wydziału Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1952-1962))
    • Maksymilian Tytus Huber  + (Kierownik Katedry Wyższych Zagadnień Mechaniki na Wydziale Elektromechanicznym AGH (1949–1950))
    • Bolesław Kłapkowski  + (Kierownik Katedry i Zakładu Ekonomii Politycznej AGH (1953–1967))
    • Andrzej Kazimierz Zalewski  + (Kierownik Katedry i Zakładu Ekonomiki i Organizacji Hutnictwa Wydziału Metalurgicznego AGH)
    • Marian Książkiewicz  + (Kierownik Katedry i Zakładu Geologii Dynamicznej Wydziału Geologicznego AGH (1951–1957))
    • Jerzy Górski  + (Kierownik Katedry i Zakładu Matematyki II na Wydziale Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej AGH (1960–1969))
    • Leon Winogradow  + (Kierownik Katedry i Zakładu Technologii i Produkcji Fajansu i Porcelany Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH)
    • Jerzy Konarzewski  + (Kierownik Katedry i Zakładu Technologii Materiałów Ogniotrwałych Wydziału Ceramicznego AGH (1951–1958))
    • Kazimierz Mikuła  + (Kierownik Laboratorium Techniki Cieplnej Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH (1973–1991))
    • Janina Wawrykiewicz  + (Kierownik Oddziału Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów (1960-1990))
    • Anna Machalska-Garbacz  + (Kierownik Oddziału Informacji Naukowej (1997-2004))
    • Helena Jarecka  + (Kierownik Oddziału Informacyjno-Bibliograficznego (1960-1984))
    • Krystyna Miroszewska  + (Kierownik Oddziału Klasyfikacji Rzeczowej (1972-1984))
    • Danuta Zbroja  + (Kierownik Oddziału Opracowania Wydawnictw Zwartych (1972-1983))
    • Elżbieta Jadwiga Ryl-Hrapkowicz  + (Kierownik Oddziału Udostepniania Zbiorów (1982-1999))
    • Anna Puciata  + (Kierownik Oddziału Udostępniania (1954-1955), Kierownik Oddziału Opracowania Zbiorów (1960-1969))
    • Maria Marcela Wirska-Parachoniak  + (Kierownik Ośrodka Historii Techniki z Muzeum AGH (1969–1999))
    • Adam Pankowicz  + (Kierownik Powielarni i Introligatorni AGH (1961-1976))
    • Andrzej Aleksander Koch  + (Kierownik Pracowni Geometrii Wykreślnej i Grafiki Inżynierskiej AGH (1995–2003))
    • Stanisław Turczyn  + (Kierownik Pracowni Inżynierii Walcowniczej AGH (2010-))
    • Jan Walenty Kucharski  + (Kierownik Punktu Konsultacyjnego AGH w Sandomierzu (1975–1980))
    • Antoni Czubak  + (Kierownik Studium Języków Obcych (1986–1993))
    • Lucjan Bluszcz  + (Kierownik Studium Języków Obcych (1993-2016))
    • Marian Poleski  + (Kierownik Studium Podyplomowego Pedagogiki Szkolnictwa Zawodowego AGH (1971-1982))
    • Tadeusz Rokossowski  + (Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AGH (1966–1980))
    • Stanisław Paraszczak  + (Kierownik Zakładu Wiertnictwa Wydziału Górniczego AG (1945-1947))
    • Barbara Hołyńska  + (Kierownik Zakładu Analiz Radiometrycznych AGH (1982–2000))
    • Lucjan Kruszecki  + (Kierownik Zakładu Automatyzacji Procesów WIMiR (1992-1994))
    • Zygmunt Polek  + (Kierownik Zakładu Badawczego Instytutu Metalurgii AGH przy Hucie Warszawa)
    • Antoni Bronisław Matysik  + (Kierownik Zakładu Budownictwa Podziemnego w Instytutcie Projektowania i Budownictwa Podziemnego Wydziału Górniczego AGH (1988–1995))
    • Adam Stanisław Skąpski  + (Kierownik Zakładu Chemii Fizycznej Wydziału Hutniczego AG (1931–1933, 1934–1939))
    • Jerzy Dereń  + (Kierownik Zakładu Chemii Ogólnej i Chemii Półprzewodników AGH (1964-1975))
    • Kazimierz Janas  + (Kierownik Zakładu Ciągarstwa AGH (1953–1967))
    • Jerzy Kolbe  + (Kierownik Zakładu Ekonomiki i Planowania w Katedrze Ekonomiki i Organizacji Górnictwa AGH (od 1960))
    • Ludwik Kozłowski  + (Kierownik Zakładu Fizyki Ciała Stałego na Wydziale Metalurgicznym (1960–1971))
    • Edward Bolesław Leja  + (Kierownik Zakładu Fizyki i Technologii Elektronowej w Instytucie Elektroniki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1984–1998))
    • Józef Bolesław Stachurski  + (Kierownik Zakładu Flotacji Wydziału Górniczego AGH (1970–1995))
    • Jan Cisło  + (Kierownik Zakładu Fotogrametrii Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1951–1961))
    • Władysław Duliński  + (Kierownik Zakładu Gazownictwa i Zagospodarowania Złóż Gazu Ziemnego Wydziału Wiertniczo-Naftowego AGH (1985–1991))
    • Józef Ryzner  + (Kierownik Zakładu Geodezji Wyższej przy Katedrze Geodezji Wyższej i Obliczeń Geodezyjnych Wydziału Geodezji Górniczej AGH (1954-1955))
    • Bronisława Kokoszyńska  + (Kierownik Zakładu Geologii Historycznej AGH (1953–1957))
    • Stanisław Węcławik  + (Kierownik Zakładu Geologii Regionalnej i Ochrony Złóż Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH)
    • Józef Jakub Zieliński  + (Kierownik Zakładu Geologii Złożowej w Katedrze Ropy i Gazu (1951-1953))
    • Czesław Ruebenbauer  + (Kierownik Zakładu Geometrii Wykreślnej Wydziału Geologiczno-Mierniczego AGH (1949–1951))
    • Michał Bednarski  + (Kierownik Zakładu Górnictwa Surowców Chemicznych Wydziału Górniczego AGH (1969-1970))
    • Edward Windakiewicz  + (Kierownik Zakładu Halurgii Wydziału Górniczego AG)
    • Jacek Rutkowski  + (Kierownik Zakładu Kartografii Geologicznej WGGiOŚ (1979-1989))
    • Aleksandra Kostecka  + (Kierownik Zakładu Kartografii Geologicznej WGGiOŚ AGH (1989–1998))
    • Jerzy Jabłoński  + (Kierownik Zakładu Konstrukcji i Wytwarzania Form Odlewniczych AGH (1965–1989))
    • Ludwik Żarnowski  + (Kierownik Zakładu Maszyn Hutniczych WH AG (1936–1938))
    • Czesław Kowalski  + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Energetycznych WIMiR AGH)
    • Oktawian Kazimierz Popowicz  + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Górniczych II na Wydziale Elektromechanicznym AGH oraz Kierownik Zakładu Urządzeń Szybowych na Wydziale Mechanizacji Górnictwa i Hutnictwa AGH (1952–1953))
    • Jan Józef Mieczysław Sentek  + (Kierownik Zakładu Maszyn i Urządzeń Przepływowych Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH (1961–1988))
    • Emilian Iwanciw  + (Kierownik Zakładu Metalurgii Miedzi i Metali Rzadkich Wydziału Metali Nieżelaznych AGH (1969-1983))
    • Władysław Kuczewski  + (Kierownik Zakładu Metalurgii Surówki i Odlewnictwa Wydziału Hutniczego AG (1939))
    • Adam Franciszek Czeżowski  + (Kierownik Zakładu Odkrywkowej Eksploatacji Złóż Wydziału Górniczego AGH)
    • Jan Głownia  + (Kierownik Zakładu Odlewnictwa Staliwa (1985-2010))
    • Andrzej Witold Staronka  + (Kierownik Zakładu Odlewnictwa Staliwa w Instytucie Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa Wydziału Technologii i Mechanizacji Odlewnictwa AGH (1975–1986))
    • Jan Jarosz  + (Kierownik Zakładu Paleontologii AG (1926-1939))
    • Antoni Kolano  + (Kierownik Zakładu Perspektyw Rozwojowych Hutnictwa AGH (1974–1986))
    • Julian Tokarski  + (Kierownik Zakładu Petrografii Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego AGH (1947–1960))
    • Jan Zarański  + (Kierownik Zakładu Prawoznawstwa Wydziału Górniczego AG (1921–1931))
    • Zbigniew Jasicki  + (Kierownik Zakładu Sieci i Systemów Elektroenergetycznych Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH (1982–1984))
    • Stanisław Kazimierz Ropski  + (Kierownik Zakładu Techniki Podziemnej Eksploatacji Węgli Wydziału Górniczego AGH (1970-1992))