Prodziekan

Z Historia AGH
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Prodziekan
 JednostkaFunkcjaRok odRok do
Bronisław Jan BarchańskiWydział GórniczyProdziekan19901993
Wojciech BatkoWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19961999
Jerzy BazanWydział MetalurgicznyProdziekan19551956
Artur Władysław BębenWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19751978
Artur Władysław BębenWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19781981
Wiesław Leon BiałowąsWydział MetalurgicznyProdziekan19751978
Witold Franciszek Marian BiernawskiWydziały Politechniczne - Wydział KomunikacjiProdziekan19451948
Kazimierz BisztygaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19691972
Władysław BoguszWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19601962
Bogusław Wojciech BożekWydział Matematyki StosowanejProdziekan ds. Studenckich20052012
Andrzej Brückman de RenstromWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan ds. nauki19901993
Stanisław BrzychczyWydział Matematyki StosowanejProdziekan20022005
Stanisław BrzychczyWydział Matematyki StosowanejProdziekan19992002
Franciszek ByrtusInstytut Energochemii Węgla i Fizykochemii SorbentówProdziekan19731979
Franciszek ByrtusWydział MetalurgicznyProdziekan19611965
Marek CałaWydział Górnictwa i GeoinżynieriiProdziekan20122016
Marek CałaWydział Górnictwa i GeoinżynieriiProdziekan20092012
Jerzy Andrzej ChojnackiWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19962002
Zygmunt Wojciech CiechanowskiWydział ElektromechanicznyProdziekan19461948
Józef Paweł CzajkowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19841987
Andrzej CzaplińskiWydział GórniczyProdziekan19691972
Stefan Jan CzarnockiWydział GórniczyProdziekan19381939
Jan Józef CząstkaWydział GórniczyProdziekan19501952
Tadeusz Karol CzechowiczWydział GórniczyProdziekan19561958
Kazimierz CzopekWydział GórniczyProdziekan19841990
Mieczysław DamasiewiczWydział Mechanizacji Górnictwa i HutnictwaProdziekan19521953
Stanisław DawidowiczWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19811983
Stanisław DawidowiczWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19721977
Aleksander DługoszWydział MetalurgicznyProdziekan19721975
Władysław Karol DobruckiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19721975
Karol DrzewieckiWydział GórniczyProdziekan19811983
Karol DrzewieckiWydział GórniczyProdziekan19721975
Mikołaj DubowickiWydział OdlewnictwaProdziekan19541958
Mikołaj DubowickiWydział MetalurgicznyProdziekan19521953
Andrzej DunikowskiWydział GórniczyProdziekan19641969
Zbigniew Witold EngelWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19691975
Zbigniew Józef FajklewiczWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19641966
Aleksander Tadeusz FedoryszynWydział OdlewnictwaProdziekan20022008
Tadeusz FilarWydział MetalurgicznyProdziekan19841990
Henryk Zbigniew FilcekWydział GórniczyProdziekan19661969
Jerzy Jan FrydrychWydział MetalurgicznyProdziekan19781981
Jerzy Jan FrydrychWydział MetalurgicznyProdziekan19871989
Michał FuksaWydział Geodezji GórniczejProdziekan19641966
Józef GęgaWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19901996
Józef Kazimierz GiergielWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19741977
Stanisław GołąbWydział GórniczyProdziekan19461948
Tomasz Ziemowit GomoliszewskiWydział Geodezji GórniczejProdziekan19661969
Edward GörlichWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19541954
Henryk GóreckiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19621964
Karol GreńWydział Geodezji GórniczejProdziekan19891990
Hubert GruszczykWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19561960
Stanisław GruszczyńskiWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaProdziekan19992002
Teresa GrzybekWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Ogólnych19992002
Teresa GrzybekWydział Energetyki i PaliwProdziekan ds. Ogólnych20092012
Teresa GrzybekWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Ogólnych20052008
Jerzy HaberWydział CeramicznyProdziekan19641968
Tadeusz HauptWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19691972
Tadeusz HauptWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19661969
Wiesław Adam HeflikWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19711974
Wiesław Adam HeflikWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19741977
Wiesław Adam HeflikWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19771980
Mariusz Andrzej HoltzerWydział OdlewnictwaProdziekan19961999
Mariusz Andrzej HoltzerWydział OdlewnictwaProdziekan19992002
Eugeniusz Jan HoroszkoWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19641969
Anna Jankowska-KłapkowskaWydział Organizacji i Zarządzania PrzemysłemProdziekan19801981
Jadwiga Anna JarzynaWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaProdziekan19901993
Stanisław JaskólskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19511952
Mieczysław JawieńWydział GórniczyProdziekan19731975
Kazimierz Franciszek JeleńWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan19901993
Stanisław Franciszek JuchaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19781984
Rafał KalinowskiWydział Matematyki StosowanejProdziekan20082012
Antoni KalukiewiczWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan ds. Ogólnych19992002
Antoni KalukiewiczWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan ds. Ogólnych20022005
Julian Bolesław KameckiWydział HutniczyProdziekan19471948
Marian KamieńskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19521954
Marian KamieńskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19541956
Wojciech Stefan KapturkiewiczWydział OdlewnictwaProdziekan19901993
Mirosław KarbowniczekWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejProdziekan20022008
Aleksander Adam KarczWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Ogólnych19931996
Aleksander Adam KarczWydział Paliw i EnergiiProdziekan ds. Dydaktycznych19791984
Zygmunt KaweckiWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19671969
Zbigniew Krzysztof KąkolWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan19992002
Zbigniew Krzysztof KąkolWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan20022005
Adam KlichWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19691977
Zdzisław KlonowiczWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19721978
Jadwiga KłosińskaWydział GórniczyProdziekan19811981
Henryk KnopWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19811987
Witold KobylińskiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19661969
Stanisław KomornickiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19931996
Marian Tadeusz KordekWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19791984
Stanisław Leopold KormanWydział GórniczyProdziekan19541956
Stanisław Leopold KormanWydział GórniczyProdziekan19601964
Henryk Bogowid Korwin-KrukowskiWydział HutniczyProdziekan19251929
Adam Franciszek KosowskiWydział OdlewnictwaProdziekan19821984
Janusz Krzysztof KowalWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19901996
Zygmunt KowalczykWydział Geologiczno-MierniczyProdziekan19471948
Jan KowalskiWydział MetalurgicznyProdziekan19571960
Włodzimierz Piotr KowalskiWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19961999
Włodzimierz Piotr KowalskiWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan19992002
Józef KozielskiWydział MetalurgicznyProdziekan19681972
Wiesław KoziołWydział GórniczyProdziekan19901996
Wilhelm KrachWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19541956
Tomasz KurośWydział CeramicznyProdziekan19581960
Jan Marek KusiakWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejProdziekan19961999
Jan Marek KusiakWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejProdziekan19992002
Jan Piotr KusińskiWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejProdziekan ds. Studenckich19921994
Kazimierz KusińskiWydział MetalurgicznyProdziekan19811984
Kazimierz KusińskiWydział MetalurgicznyProdziekan19751978
Adolf LangrodWydziały Politechniczne - Wydział KomunikacjiProdziekan19481950
Adolf LangrodWydziały Politechniczne - Wydział KomunikacjiProdziekan19451945
Mieczysław LasońWydział GórniczyProdziekan19601964
Andrzej Michał LendaWydział Fizyki i Informatyki StosowanejProdziekan ds. Kształcenia20052012
Andrzej Michał LendaWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan ds. Studenckich19931999
Jerzy LisWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan ds. Dydaktycznych19992002
Jerzy LisWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan ds. Dydaktycznych19961999
Kazimierz Piotr LiszkaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19691972
Kazimierz Piotr LiszkaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19901993
Kazimierz Piotr LiszkaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19841987
Jerzy Henryk LitwiniszynWydział GórniczyProdziekan19521954
Bogusław LoeschWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19581960
Adam Julian Piotr LudkiewiczWydział HutniczyProdziekan19451947
Stefan ŁaciakWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19811984
Andrzej Adam ŁatkowskiWydział Metali NieżelaznychProdziekan19721975
Andrzej ŁędzkiWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejProdziekan19911996
Władysław ŁoskiewiczWydział HutniczyProdziekan19361938
Władysław ŁoskiewiczWydział MetalurgicznyProdziekan19511952
Karol Jan ŁowińskiWydział HutniczyProdziekan19291932
Wojciech ŁużnyWydział Fizyki i Informatyki StosowanejProdziekan20022008
Józef MachowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19811987
Zdzisław Kazimierz MaciejaszWydział GórniczyProdziekan19611965
Maria Ludwika MajWydział OdlewnictwaProdziekan20122016
Maria Ludwika MajWydział OdlewnictwaProdziekan20082012
Andrzej Lesław MałeckiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan20022005
Kazimierz MamroWydział MetalurgicznyProdziekan19671969
Jerzy Michał MassalskiWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19691972
Jacek MatyszkiewiczWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaProdziekan19992002
Eugeniusz MazanekWydział MetalurgicznyProdziekan19621966
Marian MazurWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaProdziekan20052008
Zygmunt MazurWydział ZarządzaniaProdziekan ds. Ogólnych20022005
Jacek MościńskiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19781990
Stanisław Zygmunt MrowecWydział CeramicznyProdziekan19691970
Franciszek Michał NadachowskiWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19671971
Edward NawareckiWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19781981
Józef NedomaWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19751978
Marian NogaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19781981
Marian NogaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19811984
Oskar NowotnyWydział GórniczyProdziekan19241926
Michał Odlanicki-PoczobuttWydział Geodezji GórniczejProdziekan19511953
Michał Odlanicki-PoczobuttWydziały Politechniczne - Wydział InżynieriiProdziekan19501951
Feliks OlszakWydział MetalurgicznyProdziekan19531954
Wacław OlszakWydział ElektromechanicznyProdziekan19481950
Marian OlszewskiWydział OdlewnictwaProdziekan19581960
Marian OlszewskiWydział OdlewnictwaProdziekan19531956
Zbigniew Wojciech OnderkaWydział GórniczyProdziekan19781981
Zbigniew Wojciech OnderkaWydział GórniczyProdziekan19751978
Piotr OprochaWydział Matematyki StosowanejProdziekan20122016
Piotr OprochaWydział Matematyki StosowanejProdziekan20162020
Zofia OrmanWydział Metali NieżelaznychProdziekan19811984
Tadeusz Stefan OrzechowskiWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19962002
Jerzy Antoni Ostoja-SędzimirWydział MetalurgicznyProdziekan19561960
Jerzy Antoni Ostoja-SędzimirWydział MetalurgicznyProdziekan19641968
Andrzej Ryszard PachWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19962000
Antoni Klemens PachWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19721978
Jerzy Stanisław PacynaWydział Metalurgii i Inżynierii MateriałowejProdziekan19901993
Rafał Adam PajdaWydział ZarządzaniaProdziekan19992002
Roman Kazimierz PampuchWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19641968
Antoni Łukasz PasierbWydział Metali NieżelaznychProdziekan19811983
Jan PawińskiWydział GórniczyProdziekan19751980
Czesław Stanisław PeszatWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19681972
Tadeusz PiechWydział MetalurgicznyProdziekan19601962
Władysław PilchWydział GórniczyProdziekan19721975
Stanisław PlewaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19811982
Józef Wacław PoborskiWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19541956
Eugeniusz PodobaWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan19641966
Wiesław Stanisław PtakWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19911993
Wiesław Stanisław PtakWydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiProdziekan19811985
Arkadiusz PuchałaWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19691972
Tadeusz RachwałWydział GórniczyProdziekan19641969
Marek RaczyńskiWydział MetalurgicznyProdziekan19691971
Wojciech RogalaWydział Geologiczno-MierniczyProdziekan19461947
Zygmunt RozenWydział GórniczyProdziekan19311934
Zygmunt RozenWydział GórniczyProdziekan19271929
Wacław RóżańskiWydział MetalurgicznyProdziekan19581962
Władysław Antoni RutkowskiWydział MetalurgicznyProdziekan19671968
Jerzy RyśWydział MetalurgicznyProdziekan19721981
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaProdziekan19992002
Stanisław RzadkoszWydział OdlewnictwaProdziekan19961999
Antoni Lambert Eligiusz SałustowiczWydział GórniczyProdziekan19481950
Julian Michał Samujłło-SulimaWydział GórniczyProdziekan19561960
Julian Michał Samujłło-SulimaWydział GórniczyProdziekan19641966
Jakub Kazimierz SiemekWydział Wiertnictwa, Nafty i GazuProdziekan19871990
Kamila Skoczylas-CiszewskaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19561960
Kamila Skoczylas-CiszewskaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19601962
Stanisław SkoczylasWydział GórniczyProdziekan19261927
Tadeusz SłomkaWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaProdziekan19961999
Ryszard Franciszek SrokaWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii BiomedycznejProdziekan ds. Kształcenia20122016
Stanisław SłupekWydział MetalurgicznyProdziekan19781984
Stanisław SłupekMiędzywydziałowa Szkoła EnergetykiProdziekan20052008
Wilhelm Alojzy StaronkaWydział HutniczyProdziekan19341936
Bolesław StefanWydział CeramicznyProdziekan19531954
Izydor Stella-SawickiWydziały Politechniczne - Wydział InżynieriiProdziekan19481950
Włodzimierz Stanisław StępińskiWydział GórniczyProdziekan19531954
Jan Jakub StockWydział GórniczyProdziekan19191920
Stanisław Zbigniew StopaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19621964
Stanisław Zbigniew StopaWydział Geologiczno-PoszukiwawczyProdziekan19581960
Jan Andrzej StrojnyWydział Elektrotechniki Górniczej i HutniczejProdziekan19751978
Zbigniew StrzeleckiWydział GórniczyProdziekan19691972
Jerzy SulikowskiWydział CeramicznyProdziekan19551956
Kazimierz SzawłowskiWydział ElektromechanicznyProdziekan19511952
Stefan SzczepanikWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejProdziekan20082012
Andrzej Michał SzewczykWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19871990
Tomasz Bartłomiej SzmucWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i ElektronikiProdziekan19901993
Jerzy Marian SzopaWydział Technologii i Mechanizacji OdlewnictwaProdziekan19741978
Jerzy Marian SzopaWydział Technologii i Mechanizacji OdlewnictwaProdziekan19811987
Andrzej Jan SzybistWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaProdziekan20002008
Antoni Józef TajduśWydział GórniczyProdziekan19931996
Stanisław TakuskiWydział GórniczyProdziekan19691972
Tadeusz TelejkoWydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejProdziekan20082012
Piotr Aleksander TomczykWydział Paliw i EnergiiProdziekan20022005
Andrzej Adam TytkoWydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiProdziekan ds. Dydaktycznych20022008
Konrad Adam WalaWydział Elektrotechniki, Automatyki i ElektronikiProdziekan19811987
Stanisław WdowiarzWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19741979
Józef Tadeusz WędzonyWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaProdziekan19751981
Józef Tadeusz WędzonyWydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaProdziekan19661969
Zdzisław WittekWydział OdlewnictwaProdziekan19721975
Adam Paweł WojdaWydział Matematyki StosowanejProdziekan ds. nauki19971999
Karol WojnarWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19671970
Karol WojnarWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19741979
Janusz WolnyWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan ds. Ogólnych19992002
Janusz WolnyWydział Fizyki i Techniki JądrowejProdziekan ds. Ogólnych19961999
Eugeniusz WosiekWydział MetalurgicznyProdziekan19671972
Roman Paweł WronaWydział OdlewnictwaProdziekan19901996
Jan WróbelWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan ds. Dydaktycznych19841987
Jan WróbelWydział Maszyn Górniczych i HutniczychProdziekan ds. Dydaktycznych19871990
Jacek ZabierowskiWydział GórniczyProdziekan19721981
Ludwik ZawiszaWydział Wiertniczo-NaftowyProdziekan19931999
Zdzisław ZemburaWydział Metali NieżelaznychProdziekan19621966
Emil ZielińskiWydział OdlewnictwaProdziekan19641972
Emil ZielińskiWydział OdlewnictwaProdziekan19741986
Stefan ZiembaWydział HutniczyProdziekan19501951
Józef ZnańskiWydział GórniczyProdziekan19541956
Witold ŻabickiWydział GórniczyProdziekan19581962
Czesław ŻuławskiWydział Geodezji GórniczejProdziekan19711975
Czesław ŻuławskiWydział Geodezji GórniczejProdziekan19841986