Miejsca urodzenia

Z Historia AGH
Wersja z dnia 17:31, 8 kwi 2016 autorstwa MaciejZygmunt (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania



 Birth place
Andrzej Franciszek AdamczykSiepraw k. Krakowa
Czesław AdamskiSosnowiec
Karol Wiesław AdwentowskiTarnopol
Stefan Witold AlexandrowiczKraków
Aleksander AnasiewiczCienin Zaborny
Jan AniołaLasek k. Poznania
Czesław AntosKraków
Piotr AugustyniakKraków
Stanisław BachKrosno
Marian BalickiTuchów
Tadeusz Julian BanachiewiczWarszawa
Marian Franciszek BanaśGdów
Bronisław Jan BarchańskiOrzegów
Zbigniew Stanisław BasińskiWołkowysk
Wojciech BatkoWieliczka
Andrzej BattagliaLwów
Jerzy BazanMohylew
Sławomir BednarczykJaworzno
Michał BednarskiDobczyce
Stanisław BednarzJordanów
Carl Axel Fredrik BenedicksSztokholm
Ryszard BeneschKraków
Artur Władysław BębenTuraszówka
Wiesław Leon BiałowąsRadom
Adam Jan BielańskiKraków
Zygmunt Bielski-SaryuszWidawa
Zdzisław Tadeusz Richard BieniawskiKraków
Witold Franciszek Marian BiernawskiSosnowice
Franciszek BierskiWarszowice Śląskie
Wiesław Józef BilanPrzemyśl
Krzysztof Ludwik BirkenmajerWarszawa
Kazimierz BisztygaMyślenice
Teodor Józef Blachut (Błachut)Częstochowa
Stanisław BladowskiKraków
Stanisław BlaschkeLwów
Lucjan BluszczRadlin
Władysław BobrowskiLwów
Tadeusz Antoni BocheńskiSzczakowa
Kazimierz BogaczSanok
Wiesław BogaczHildesheim
Władysław BoguszKraków
Karol Nereusz BohdanowiczLucyn k. Witebska
Andrzej Adolf Stanisław BolewskiMałogoszcz
Zbigniew Piotr BonderekMłoszowa
Stanisław BorkackiGródek k. Łucka
Stanisława BoruckaKraków
Krzysztof BoryczkoMyślenice
Bogusław Wojciech BożekKraków
Roman BromowiczKraków
Marian BrożekTarnów - Mościce
Andrzej Brückman de RenstromKałusz
Witold Ludwik BrylickiBełchatów
Stanisław BrzychczyChorzów
Mieczysław BudkiewiczPetersburg
Witold BudrykBiałystok
Bugiel Julian JanJedlicze
Lidia BurzyńskaJaworzno
Erhard BusekWiedeń
Jerzy Jan BuzekKońska
Witold Andrzej ByrskiJeżów Sudecki
Franciszek ByrtusIstebna
Marek CałaChrzanów
Marek CapińskiKraków
Czesław CempelBiskupice
Igor CependaIwano-Frankiwsk
Krzysztof CetnarowiczKraków
Marian ChandijKraków
Bogdan Adam ChoczewskiRdziostów
Jerzy Andrzej ChojnackiGóry Mokre
Józef ChojnackiZakopane
Stanisław CholewickiCzyta
Edmund ChromińskiRyki
Adam ChrzanowskiKraków
Stanisław ChrzanowskiLwów
Zygmunt Wojciech CiechanowskiBochnia
Antoni CiembroniewiczKraków
Krzysztof CieplińskiKlimontów
Jan CisłoAntoniówka
Aleksander CiszewskiUladówka
Wacław Bolesław CybulskiWarszawa
Piotr CzajaRoztoka
Józef Paweł CzajkowskiBachórzec
Andrzej CzaplińskiKraków
Stefan Jan CzarnockiGajlańce
Jan Józef CząstkaKrościenko Niżne k. Krosna
Tadeusz Karol CzechowiczTarnobrzeg
Henryk CzeczottPetersburg
Ryszard CzekajowskiZdołbunów
Iwona Joanna CzepiecWolbrom
Jan Wacław CzerwińskiWinniki
Adam Franciszek CzeżowskiGorlice
Kazimierz CzopekLibiąż
Jacek CzosnowskiKraków
Antoni CzubakPiotrków Trybunalski
Jan Andrzej CzubekKatowice
Aleksandra Czyrska-FilemonowiczKatowice
Mikołaj CzyżewskiHadziacz
Mieczysław DamasiewiczBochnia
Józef Stanisław DańkoBiały Dunajec
Rafał DańkoTarnów
Stanisław DawidowiczBorysław
Roman DawidowskiKraków
Anna Derdacka-GrzymekLwów
Jerzy DereńTłumacz
Aleksander DługoszKokuszka
Wiesław DługoszCzeladź
Stanisław Marian DoboszKraków
Władysław Karol DobruckiKraków
Adam DrathSieniawa
Franciszek DrobniakJaworzno
Edward Cyprian DrozdowskiKraków
Karol DrzewieckiCzechowice
Zygmunt DrzymałaUrzędowo
Józef Antoni DubińskiUście Solne k. Bochni
Mikołaj DubowickiMikuliczyn
Władysław Jan DudekLednica Górna
Władysław DulińskiPrądnik Korzkiewski
Andrzej DunikowskiKraków
Dan Maniu DuşeKluż-Napoka
Tadeusz Zbigniew DworakPosądza
Adam Marian DziewońskiLwów
Ryszard DziubalskiPoznań
Bohdan DziunikowskiJaworzno
Bogdan DżegniukTczew
Franciszek EkiertNowy Wiśnicz
Sigward Arne EklundKiruna
Zbigniew Witold EngelZawady
Feliks Teodor EsseKalisz
Zbigniew Józef FajklewiczTarnów
Zygmunt Tadeusz FalęckiZebrzydowice
Aleksander Tadeusz FedoryszynCzerniowce
Iwan Feszczenko-CzopiwskiCzudnów
Tadeusz FilarKrościenko Wyżne
Henryk Zbigniew FilcekNiemczyk
Bogusław Paweł FilipowiczSłomniki
Danuta FlisiakBytom
Tadeusz FlorkowskiKraków
Stanisław FortunaMaków Podhalański
Edward FraśBielsko-Biała
Eduardo Frei Ruiz-TagleSantiago
Konstantin Wasilewicz FrołowKirow
Jerzy Jan FrydrychSchodnica (pow. Drohobycz)
Eugeniusz FuchsPiekary Śląskie
Michał FuksaŁubno
Aleksander Jacek GarlickiKraków
Antoni GawełŁazy
Władysław GąsiorowskiRzeszów
Otmar GedliczkaRypianka
Józef GęgaRychwałd
Tadeusz GibasMordarka
Józef Kazimierz GiergielKraków
Jerzy Kazimierz GierulaKraków
Mirosław Tadeusz GłowackiOlkusz
Wiktor GłowackiSkała
Zygfryd GłowaczNienadowa
Jan GłowniaKwaczała
Stanisław GłówczyńskiWarszawa
Walery GoetelSucha Beskidzka
Marian GolecKraków
Andrzej Maria GołaśKraków
Stanisław GołąbTravnik (Bośnia)
Jerzy GomoliszewskiZagórze
Tomasz Ziemowit GomoliszewskiZagórze
Stanisław GorczycaPrzeciszów
Edward GörlichKraków
Włodzimierz GosławskiMokrsk
Henryk GóreckiZakopane
Stefan GórkaKęty
Marian Ludwik GórkiewiczLwów
Zbigniew GórnyKraków
Jerzy GórskiDorbuldźin (Chiny)
Ludwik Konstanty GórskiKraków
Maciej Władysław GrabskiGrabków
Michał GrażyńskiGdów
Alan Lindsay GreerBallymena
Mirosław Roman GregoraszczukKołomyja
Karol GreńZabłocie
Adam Jerzy GrudzińskiKraków
Hubert GruszczykBiertułtowy
Stanisław GruszczyńskiChęciny
Teresa GrzybekKraków
Jerzy GrzymekIwkowa
Adam GułaLwów
Henryk GurgulBrzesko
Krystyna GustawStrumień
Edward GuzikGolkowice
Jerzy HaberKraków
Paul HagenmullerStrasburg
Stanisław HajdukMaków Podhalański
Tadeusz HauptPłaucza Mała
Wiesław Adam HeflikPoręba
Michał Kazimierz HellerTarnów
Kazimierz Konrad HessLigota
Rolf-Dieter HeuerBoll
Ho Chi HungNgean
Antoni Maria Emilian HoborskiTarnów
Stanisław HolewińskiWarszawa
Mariusz Andrzej HoltzerRadom
Barbara HołyńskaKraków
Jurgen Michael HonigGetynga
Eugeniusz Jan HoroszkoLwów
Andrzej Zygmunt HrynkiewiczWilno
Maksymilian Tytus HuberKrościenko
Maria IhnatowiczSokal
Emilian IwanciwKraków
Jerzy JabłońskiKraków
Wojciech Piotr Krzysztof JabłońskiKraków
Zbigniew JaglarzLeżajsk
Andrzej JajszczykDęblin
Janusz JakóbiecRzeszów
Alfred JakubowskiStrychowce (Rosja)
Ryszard JakubowskiCzęstochowa
Jan Paweł IIWadowice
Kazimierz JanasKraków
Edward Walery JanczewskiKraków
Jerzy Franciszek JanikRadziszów
Tomasz JaniszewskiWarszawa
Anna Jankowska-KłapkowskaŁódź
Jan Stanisław JanowskiKielce
Platon JanuszewiczElizawetpol
Helena JareckaRzeszów
Jan JaroszKalwaria Zebrzydowska
Jadwiga Anna JarzynaŁańcut
Zbigniew JasickiZawada
Stanisława JasieńskaLwów
Zygmunt JasiewiczSkawina
Stanisław JaskólskiLwów
Mieczysław JawieńKraków
Kazimierz Franciszek JeleńJordanów
Augustyn JelonekKraków
Wiaczesław Pietrowicz JelutinSaratow
Jan JewulskiCharzewice
Henryk Jacek JezierskiWarszawa
Leopold JeziorskiJaworzno
Mieczysław JeżewskiWarszawa
Zenon JędrkiewiczMyślenice
Franciszek JopekBudziwój
Stanisław Franciszek JuchaOdrzykoń
Zbigniew Jan JuraKraków
Leopold JurkiewiczKock
Kacewicz BolesławWarszawa
Jan Marian KaczmarekPabianice
Tadeusz KaczorekElżbiecin
Franciszek KaimWola Drwińska
Czesław KalataJordanowice
Rafał KalinowskiKraków
Albin KalińskiMiechów
Tadeusz KaliszJasło
Antoni KalukiewiczBytom
Marian KałwaSzreniawa
Julian Bolesław KameckiKraków
Marian KamieńskiNart Nowy
Wojciech Stefan KapturkiewiczKraków
Antoni KaramaraTargowiska
Mirosław KarbowniczekĆmielów
Aleksander Adam KarczKraków
Stanisław KarlicPokropiwna
Jan Maria KarpMielec
Zbigniew KasinaKraków
Kazimierz KasińskiMierzanowice
Zbigniew Kazimierz KasztelewiczStróże
Zygmunt KaweckiWieliczka
Jan KazaneckiDąbrowica
Zbigniew Krzysztof KąkolKraków
Anna KegelLwów
Zbigniew Bronisław KędzierskiKrosno
Danuta Maria KisielewskaKraków
Antoni Stanisław KleczkowskiPoznań
Tomasz KlenczarWola k. Pszczyny
Zenobiusz Stefan KlębowskiRokitno
Adam KlichGrybów
Jerzy KlichBobrowniki
Kazimierz Jan KlingPrzemyśl
Kazimierz KlinowskiPleszewo
Zdzisław KlonowiczChorzelów
Andrzej KloskaŁomna
Marian Klott de HeidenfeldNawłok
Bolesław KłapkowskiKolbuszowa
Jadwiga KłosińskaKraków
Gabriel KniagininMediolan
Henryk KnopCzerwionka
Stanisław Marian KnotheSosnowiec
Tadeusz KnychGrybów
Witold KobylińskiŻwir
Andrzej Aleksander KochKraków
Tadeusz KochmańskiKraków
Bronisława KokoszyńskaHryców
Antoni KolanoKraków
Marcin KolasaTrzebinia
Jerzy KolbeGrodziec
Zygmunt Szymon KolendaTarnów
Władysław Jan KołekSłotwina
Stanisław KomornickiKraków
Jerzy KonarzewskiWarszawa
Hieronim KondratowiczSandomierz
Zofia KonikDąbrowa Tarnowska
Janusz Stefan KonstantyChorzów
Stanisław (Młodszy) KontkiewiczKrzywy Róg
Reiner KoppStuttgart
Marian Tadeusz KordekKraków
… dalsze wyniki


 Birth place
Andrzej Franciszek AdamczykSiepraw k. Krakowa
Czesław AdamskiSosnowiec
Karol Wiesław AdwentowskiTarnopol
Stefan Witold AlexandrowiczKraków
Aleksander AnasiewiczCienin Zaborny
Jan AniołaLasek k. Poznania
Czesław AntosKraków
Piotr AugustyniakKraków
Stanisław BachKrosno
Marian BalickiTuchów
Tadeusz Julian BanachiewiczWarszawa
Marian Franciszek BanaśGdów
Bronisław Jan BarchańskiOrzegów
Zbigniew Stanisław BasińskiWołkowysk
Wojciech BatkoWieliczka
Andrzej BattagliaLwów
Jerzy BazanMohylew
Sławomir BednarczykJaworzno
Michał BednarskiDobczyce
Stanisław BednarzJordanów
Carl Axel Fredrik BenedicksSztokholm
Ryszard BeneschKraków
Artur Władysław BębenTuraszówka
Wiesław Leon BiałowąsRadom
Adam Jan BielańskiKraków
Zygmunt Bielski-SaryuszWidawa
Zdzisław Tadeusz Richard BieniawskiKraków
Witold Franciszek Marian BiernawskiSosnowice
Franciszek BierskiWarszowice Śląskie
Wiesław Józef BilanPrzemyśl
Krzysztof Ludwik BirkenmajerWarszawa
Kazimierz BisztygaMyślenice
Teodor Józef Blachut (Błachut)Częstochowa
Stanisław BladowskiKraków
Stanisław BlaschkeLwów
Lucjan BluszczRadlin
Władysław BobrowskiLwów
Tadeusz Antoni BocheńskiSzczakowa
Kazimierz BogaczSanok
Wiesław BogaczHildesheim
Władysław BoguszKraków
Karol Nereusz BohdanowiczLucyn k. Witebska
Andrzej Adolf Stanisław BolewskiMałogoszcz
Zbigniew Piotr BonderekMłoszowa
Stanisław BorkackiGródek k. Łucka
Stanisława BoruckaKraków
Krzysztof BoryczkoMyślenice
Bogusław Wojciech BożekKraków
Roman BromowiczKraków
Marian BrożekTarnów - Mościce
Andrzej Brückman de RenstromKałusz
Witold Ludwik BrylickiBełchatów
Stanisław BrzychczyChorzów
Mieczysław BudkiewiczPetersburg
Witold BudrykBiałystok
Bugiel Julian JanJedlicze
Lidia BurzyńskaJaworzno
Erhard BusekWiedeń
Jerzy Jan BuzekKońska
Witold Andrzej ByrskiJeżów Sudecki
Franciszek ByrtusIstebna
Marek CałaChrzanów
Marek CapińskiKraków
Czesław CempelBiskupice
Igor CependaIwano-Frankiwsk
Krzysztof CetnarowiczKraków
Marian ChandijKraków
Bogdan Adam ChoczewskiRdziostów
Jerzy Andrzej ChojnackiGóry Mokre
Józef ChojnackiZakopane
Stanisław CholewickiCzyta
Edmund ChromińskiRyki
Adam ChrzanowskiKraków
Stanisław ChrzanowskiLwów
Zygmunt Wojciech CiechanowskiBochnia
Antoni CiembroniewiczKraków
Krzysztof CieplińskiKlimontów
Jan CisłoAntoniówka
Aleksander CiszewskiUladówka
Wacław Bolesław CybulskiWarszawa
Piotr CzajaRoztoka
Józef Paweł CzajkowskiBachórzec
Andrzej CzaplińskiKraków
Stefan Jan CzarnockiGajlańce
Jan Józef CząstkaKrościenko Niżne k. Krosna
Tadeusz Karol CzechowiczTarnobrzeg
Henryk CzeczottPetersburg
Ryszard CzekajowskiZdołbunów
Iwona Joanna CzepiecWolbrom
Jan Wacław CzerwińskiWinniki
Adam Franciszek CzeżowskiGorlice
Kazimierz CzopekLibiąż
Jacek CzosnowskiKraków
Antoni CzubakPiotrków Trybunalski
Jan Andrzej CzubekKatowice
Aleksandra Czyrska-FilemonowiczKatowice
Mikołaj CzyżewskiHadziacz
Mieczysław DamasiewiczBochnia
Józef Stanisław DańkoBiały Dunajec
Rafał DańkoTarnów
Stanisław DawidowiczBorysław
Roman DawidowskiKraków
Anna Derdacka-GrzymekLwów
Jerzy DereńTłumacz
Aleksander DługoszKokuszka
Wiesław DługoszCzeladź
Stanisław Marian DoboszKraków
Władysław Karol DobruckiKraków
Adam DrathSieniawa
Franciszek DrobniakJaworzno
Edward Cyprian DrozdowskiKraków
Karol DrzewieckiCzechowice
Zygmunt DrzymałaUrzędowo
Józef Antoni DubińskiUście Solne k. Bochni
Mikołaj DubowickiMikuliczyn
Władysław Jan DudekLednica Górna
Władysław DulińskiPrądnik Korzkiewski
Andrzej DunikowskiKraków
Dan Maniu DuşeKluż-Napoka
Tadeusz Zbigniew DworakPosądza
Adam Marian DziewońskiLwów
Ryszard DziubalskiPoznań
Bohdan DziunikowskiJaworzno
Bogdan DżegniukTczew
Franciszek EkiertNowy Wiśnicz
Sigward Arne EklundKiruna
Zbigniew Witold EngelZawady
Feliks Teodor EsseKalisz
Zbigniew Józef FajklewiczTarnów
Zygmunt Tadeusz FalęckiZebrzydowice
Aleksander Tadeusz FedoryszynCzerniowce
Iwan Feszczenko-CzopiwskiCzudnów
Tadeusz FilarKrościenko Wyżne
Henryk Zbigniew FilcekNiemczyk
Bogusław Paweł FilipowiczSłomniki
Danuta FlisiakBytom
Tadeusz FlorkowskiKraków
Stanisław FortunaMaków Podhalański
Edward FraśBielsko-Biała
Eduardo Frei Ruiz-TagleSantiago
Konstantin Wasilewicz FrołowKirow
Jerzy Jan FrydrychSchodnica (pow. Drohobycz)
Eugeniusz FuchsPiekary Śląskie
Michał FuksaŁubno
Aleksander Jacek GarlickiKraków
Antoni GawełŁazy
Władysław GąsiorowskiRzeszów
Otmar GedliczkaRypianka
Józef GęgaRychwałd
Tadeusz GibasMordarka
Józef Kazimierz GiergielKraków
Jerzy Kazimierz GierulaKraków
Mirosław Tadeusz GłowackiOlkusz
Wiktor GłowackiSkała
Zygfryd GłowaczNienadowa
Jan GłowniaKwaczała
Stanisław GłówczyńskiWarszawa
Walery GoetelSucha Beskidzka
Marian GolecKraków
Andrzej Maria GołaśKraków
Stanisław GołąbTravnik (Bośnia)
Jerzy GomoliszewskiZagórze
Tomasz Ziemowit GomoliszewskiZagórze
Stanisław GorczycaPrzeciszów
Edward GörlichKraków
Włodzimierz GosławskiMokrsk
Henryk GóreckiZakopane
Stefan GórkaKęty
Marian Ludwik GórkiewiczLwów
Zbigniew GórnyKraków
Jerzy GórskiDorbuldźin (Chiny)
Ludwik Konstanty GórskiKraków
Maciej Władysław GrabskiGrabków
Michał GrażyńskiGdów
Alan Lindsay GreerBallymena
Mirosław Roman GregoraszczukKołomyja
Karol GreńZabłocie
Adam Jerzy GrudzińskiKraków
Hubert GruszczykBiertułtowy
Stanisław GruszczyńskiChęciny
Teresa GrzybekKraków
Jerzy GrzymekIwkowa
Adam GułaLwów
Henryk GurgulBrzesko
Krystyna GustawStrumień
Edward GuzikGolkowice
Jerzy HaberKraków
Paul HagenmullerStrasburg
Stanisław HajdukMaków Podhalański
Tadeusz HauptPłaucza Mała
Wiesław Adam HeflikPoręba
Michał Kazimierz HellerTarnów
Kazimierz Konrad HessLigota
Rolf-Dieter HeuerBoll
Ho Chi HungNgean
Antoni Maria Emilian HoborskiTarnów
Stanisław HolewińskiWarszawa
Mariusz Andrzej HoltzerRadom
Barbara HołyńskaKraków
Jurgen Michael HonigGetynga
Eugeniusz Jan HoroszkoLwów
Andrzej Zygmunt HrynkiewiczWilno
Maksymilian Tytus HuberKrościenko
Maria IhnatowiczSokal
Emilian IwanciwKraków
Jerzy JabłońskiKraków
Wojciech Piotr Krzysztof JabłońskiKraków
Zbigniew JaglarzLeżajsk
Andrzej JajszczykDęblin
Janusz JakóbiecRzeszów
Alfred JakubowskiStrychowce (Rosja)
Ryszard JakubowskiCzęstochowa
Jan Paweł IIWadowice
Kazimierz JanasKraków
Edward Walery JanczewskiKraków
Jerzy Franciszek JanikRadziszów
Tomasz JaniszewskiWarszawa
Anna Jankowska-KłapkowskaŁódź
Jan Stanisław JanowskiKielce
Platon JanuszewiczElizawetpol
Helena JareckaRzeszów
Jan JaroszKalwaria Zebrzydowska
Jadwiga Anna JarzynaŁańcut
Zbigniew JasickiZawada
Stanisława JasieńskaLwów
Zygmunt JasiewiczSkawina
Stanisław JaskólskiLwów
Mieczysław JawieńKraków
Kazimierz Franciszek JeleńJordanów
Augustyn JelonekKraków
Wiaczesław Pietrowicz JelutinSaratow
Jan JewulskiCharzewice
Henryk Jacek JezierskiWarszawa
Leopold JeziorskiJaworzno
Mieczysław JeżewskiWarszawa
Zenon JędrkiewiczMyślenice
Franciszek JopekBudziwój
Stanisław Franciszek JuchaOdrzykoń
Zbigniew Jan JuraKraków
Leopold JurkiewiczKock
Kacewicz BolesławWarszawa
Jan Marian KaczmarekPabianice
Tadeusz KaczorekElżbiecin
Franciszek KaimWola Drwińska
Czesław KalataJordanowice
Rafał KalinowskiKraków
Albin KalińskiMiechów
Tadeusz KaliszJasło
Antoni KalukiewiczBytom
Marian KałwaSzreniawa
Julian Bolesław KameckiKraków
Marian KamieńskiNart Nowy
Wojciech Stefan KapturkiewiczKraków
Antoni KaramaraTargowiska
Mirosław KarbowniczekĆmielów
Aleksander Adam KarczKraków
Stanisław KarlicPokropiwna
Jan Maria KarpMielec
Zbigniew KasinaKraków
Kazimierz KasińskiMierzanowice
Zbigniew Kazimierz KasztelewiczStróże
Zygmunt KaweckiWieliczka
Jan KazaneckiDąbrowica
Zbigniew Krzysztof KąkolKraków
Anna KegelLwów
Zbigniew Bronisław KędzierskiKrosno
Danuta Maria KisielewskaKraków
Antoni Stanisław KleczkowskiPoznań
Tomasz KlenczarWola k. Pszczyny
Zenobiusz Stefan KlębowskiRokitno
Adam KlichGrybów
Jerzy KlichBobrowniki
Kazimierz Jan KlingPrzemyśl
Kazimierz KlinowskiPleszewo
Zdzisław KlonowiczChorzelów
Andrzej KloskaŁomna
Marian Klott de HeidenfeldNawłok
Bolesław KłapkowskiKolbuszowa
Jadwiga KłosińskaKraków
Gabriel KniagininMediolan
Henryk KnopCzerwionka
Stanisław Marian KnotheSosnowiec
Tadeusz KnychGrybów
Witold KobylińskiŻwir
Andrzej Aleksander KochKraków
Tadeusz KochmańskiKraków
Bronisława KokoszyńskaHryców
Antoni KolanoKraków
Marcin KolasaTrzebinia
Jerzy KolbeGrodziec
Zygmunt Szymon KolendaTarnów
Władysław Jan KołekSłotwina
Stanisław KomornickiKraków
Jerzy KonarzewskiWarszawa
Hieronim KondratowiczSandomierz
Zofia KonikDąbrowa Tarnowska
Janusz Stefan KonstantyChorzów
Stanisław (Młodszy) KontkiewiczKrzywy Róg
Reiner KoppStuttgart
Marian Tadeusz KordekKraków
… dalsze wyniki