Janusz Adam Blaschke: Różnice pomiędzy wersjami

Z Historia AGH
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 17: Linia 17:
 
W 1965 roku rozpoczął pracę asystenta w Katedrze Maszyn Przeróbczych??????? [[Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych|Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych]] AGH.
 
W 1965 roku rozpoczął pracę asystenta w Katedrze Maszyn Przeróbczych??????? [[Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych|Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych]] AGH.
  
W 1973 roku na podstawie pracy „Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na  skuteczność odrywania  placka  z tarczy filtra próżniowego” napisanej w Zakładzie Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych Instytutu Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki  
+
W 1973 roku na podstawie pracy „Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na  skuteczność odrywania  placka  z tarczy filtra próżniowego” napisanej w Zakładzie Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych Instytutu Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki uzyskał doktorat.  
 
 
 
 
uzyskał doktorat.  
 
  
  
Linia 27: Linia 24:
  
 
 
 
 
Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na skuteczność odrywania placka z tarczy filtra próżniowego / Janusz Blaschke ; Instytut Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zakład Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych.
 
  
obronił pracę doktorską pt.
 
  
  

Wersja z 10:52, 1 mar 2021

Janusz Adam Blaschke
[[File:{{{image}}}|thumb|center|300px]]
Nazwisko Blaschke
Imię / imiona Janusz Adam


Data urodzenia 14 września 1942
Miejsce urodzenia Siemień

Janusz Adam Blaschke biogram będzie uzupełniony

Dyscyplina/specjalności:

Nota biograficzna

Urodził się 14 września 1942 roku w Siemieniu.

W 1965 roku ukończył z wynikiem bardzo dobrym Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH. ?????

W 1965 roku rozpoczął pracę asystenta w Katedrze Maszyn Przeróbczych??????? Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych AGH.

W 1973 roku na podstawie pracy „Wpływ parametrów działania sprężonego powietrza na skuteczność odrywania placka z tarczy filtra próżniowego” napisanej w Zakładzie Maszyn Przeróbczych i Urządzeń Powierzchniowych Instytutu Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Automatyki uzyskał doktorat.

Odznaczenia i nagrody

Bibliografia publikacji

Źródła do biogramu

Książki

Artykuły

Innestan na dzień 1.03.2021