Centrum Fotowoltaiki

Z Historia AGH
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Centrum Fotowoltaiki
Rok założenia 2015


Pochodzi od -
Przekształcony na:

Senat AGH, uchwałą nr 73 z dnia 27 maja 2015 r., pozytywnie zaopiniował powołanie przez Rektora AGH jednostki pozawydziałowej o nazwie Centrum Fotowoltaiki (CF).

Zarządzeniem nr 31/2015 Rektora prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki powołano jednostkę pozawydziałową o nazwie Centrum Fotowoltaiki (CF).

Centrum Fotowoltaiki działa w strukturze Centrum Energetyki. Współpracuje z uczelniami i instytutami badawczymi oraz organizacjami działającymi na rzecz rozwoju fotowoltaiki.

Do zadań Centrum należy rozwój wiedzy w obszarze energetyki fotowoltaicznej, promowanie osiągnięć badawczych AGH w dziedzinie fotowoltaiki w kraju i zagranicą.


Dyrektorzy

Osoby związane z centrum

Bibliografia

Artykuły

Inne

  • Centrum Fotowoltaiki //www.cpv.agh.edu.pl/

Źródła (w układzie chronologicznym)

  • Uchwała nr 73/2015 Senatu AGH z dnia 27 maja 2015 r. w sprawie opinii Senatu o powołaniu przez Rektora jednostki pozawydziałowej pod nazwą Centrum Fotowoltaiki CF
  • Uchwała nr 99/2015 Senatu AGH z dnia 24 czerwca 2015 r. w sprawie opinii o powołaniu przez Rektora Dyrektora Centrum Fotowoltaiki CF
  • Zarządzenie nr 31/2015 Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie z dnia 25 sierpnia 2015 r. w sprawie utworzenia jednostki pozawydziałowej pn. "Centrum Fotowoltaiki (CF)"